Satılık iPhone 12 64 GB siyah

@Cobra Tate Amazon Türkiye. 2 yıl Apple Türkiye garantili. Detay isterseniz ürünü seri numarasıyla Apple Türkiye'den sorgulatabilirsiniz.

Takas düşünüyorsanız Gigabyte AORUS RTX 3070 Amazon İngiltere faturalı 1.5 hafta önce alındı 0 ürün. Yarın İstanbul'a geliyorum ona göre yanıma alayım.

@Flapers Maalesef hocam. Nakit satış yapıyorum sadece.

Görmüyor musunuz 17.499 üzerinde çizik atılmış fiyatı düşmüş gerçek fiyatı odur. Ayrca şu anda bir mağazaya almaya gittiğimiz vakit 17 bin Lira fiyat etiketi ile karşılaşmış oluruz. Sonuç olarak şu an konuda ki telefon uygun bir fiyattadır. Uyguna kapatmak isteyenler için bir seçenek olabilir ama illa ben %100 güvenilir yerden alırım diyorlarsa 17.499 Lira vermeleri gerekmektedir. Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelerde belki de nadiren de olsa sıkıntı çıkabilir. Kargoda gelirken hor davranılabilir belki görmüşsünüzdür kargo şubelerin de kargoların nasıl fırlatıldığını. Fiyatı da internet fiyatıdır bunun için ucuzdur.

Görmüyor musunuz 17.499 üzerinde çizik atılmış fiyatı düşmüş gerçek fiyatı odur. Ayrca şu anda bir mağazaya almaya gittiğimiz vakit 17 bin Lira fiyat etiketi ile karşılaşmış oluruz. Sonuç olarak şu an konuda ki telefon uygun bir fiyattadır. Uyguna kapatmak isteyenler için bir seçenek olabilir ama illa ben %100 güvenilir yerden alırım diyorlarsa 17.499 Lira vermeleri gerekmektedir. Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelerde belki de nadiren de olsa sıkıntı çıkabilir. Kargoda gelirken hor davranılabilir belki görmüşsünüzdür kargo şubelerin de kargoların nasıl fırlatıldığını. Fiyatı da internet fiyatıdır bunun için ucuzdur.
Ben ilanı baltalamaya gelmedim piyasası 17 diyen arkadaşa cevap olarak attım. Mağaza ile kıyaslama yapman mantıksız ürün zaten internetten alınmış.
1646915056925.png

Burada da 16 binin üstü çizilmiş sizin mantığa göre 16 bin mi bu mağazada ?

Ben ilanı baltalamaya gelmedim piyasası 17 diyen arkadaşa cevap olarak attım. Mağaza ile kıyaslama yapman mantıksız ürün zaten internetten alınmış. Eki Görüntüle 1327625
Burada da 16 binin üstü çizilmiş sizin mantığa göre 16 bin mi bu mağazada ?
17 diyen arkadaş benim zaten.
Lütfen mesajımı düzgün okuyunuz anlamıyorsunuz %100 güvenilir olmadığı ve sağlam olmadığı için ucuz. Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi mağazalarda fiyatı öyledir dedim. Çünkü gidersin alırsın ayrıca internetten alsan da %100 güvenilir gelir. Ama öbür sitelerde öyle bir şey yok (Amazonu atlıyorum) %100 güvence yok var güvence ama asla %100 değil. Telefon gelirken ben görüyorum ya kargo şubelerinde adamlar fırlatarak koyuyor kargoları.

Yeni konular

Geri
Yukarı