iPhone 12 alınır mı?

Çapdaş

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 12 alınır mı? Büyük telefon seviyorum Pro Max gibi beni memnun eder mi? Yardımcı olur musunuz Amazon kasım fırsatlarından alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 12 alınır mı? Büyük telefon seviyorum Pro Max gibi beni memnun eder mi? Yardımcı olur musunuz Amazon kasım fırsatlarından alacağım.

Alınır tabii ki de ama bana kalırsa 12 Pro Max almak yerine 13 veya üstü alırsanız iyi olur. Ayrıca asla 64 GB almayın fotoğraf çekmiyorum filan demeyin asla 64 GB almayın.

Son düzenleme:
Alınabilir ama az daha çıkınca S23 var.

Her konuda iPhone isteyen insanlara Samsung önermekten ne zaman vazgeçeceksiniz?

Büyük telefon seviyorum Pro Max gibi beni memnun eder mi?

Baz modeller de yeterince eli dolduruyor. 13 kullanan biri olarak bazen tek elle kullanımda yoruyor diyebilirim hatta.

Amazon kasım fırsatlarından alacağım

Fiyatı çok iyi diyemem. Ama 11'in 22 lira olduğu yerde 12 çok daha mantıklı.

iPhone sartsa alinabilir ama 6.1" buyuk bir telefon boyutu degil, haberin olsun. Buyuk diyebilecegimiz cihazlar 6.4" ve sonrasi icin gecerli. iPhone sart degilse 26.000 liraya daha iyi Android cihazlar var.

Pro Max gibi beni memnun eder mi?
12 ile 12 Pro Max'in yakindan uzaktan alakasi yok. Eger kamera onemliyse; 12 Pro ile 12 Pro Max'inde birbirleriyle alakasi yok. 12 ve 12 Pro modellerinde 1/2.55'' IMX372 bulunuyorken, 12 Pro Max modelinde 1/1.9'' IMX603 bulunuyor ve dusuk isikli herhangi bir sahnede, yakindan nesne cekimlerinde ve manzara cekimlerinde sensor boyutu kendini ucurum farkla belli eder. 12 ile fotograf cekip duzenleyeyim deseniz 0.3 eksi pozlamada bile detay kaybi yasarsiniz. Butun bunlarin neticesinde varmamiz gereken nokta S22, S23 FE gibi iPhone 13 Pro ayarinda arka kamera paketine sahip cihazlar varken 12'nin alinmamasi. Benim onerim, Macbook'lu bir ekosistem kurmayacaksaniz ve telefonu statu gostergesi olarak kullanmak gibi bir derdiniz yoksa tercihlere bagli S22 ya da S23 FE alip gecmeniz yonunde.

İphone 12 fiyatına iphone 14 le kafa kafaya hatta bazı özelliklerde daha iyi S23 alabilecekken sırf statü uğruna iphone 12 almak bence mantık dışı.
Çakıl taşı vermiyoruz para veriyoruz sonuçta.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı