iPhone 12 alınır mı?

hipopotam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum arızlandı ve 7500TL gibi bir fiyat istiyorlar. Bende bunun yerine yeni bir telefon almak istiyorum. (Telefonum POCO X3 Pro).

Sizce üstüne 20.000TL gibi bir fiyat koyup iPhone 12 almak mantıklı mı ya da daha düşük bir parayla Samsung almak mı mantıklı? Siz olsanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
S23 varken alınacak bir telefon değil. Akıcılığında stabilliğinde Apple, Androidle ilgisi falan yok. Bunlar kazık yiyenlerin boş zırvaları. Apple animasyonları ufakta olsa akıcı fakat bu günlük kullanıcının önemseyeceği bir şey değil.

Arkadaşlar telefonum arızlandı ve 7500TL gibi bir fiyat istiyorlar. Bende bunun yerine yeni bir telefon almak istiyorum. (telefonum POCO X3 Pro).

Sizce üstüne 20.000TL gibi bir fiyat koyup iPhone 12 almak mantıklı mı ya da daha düşük bir parayla Samsung almak mı mantıklı? Siz olsanız ne yapardınız?

S23 öneririm lakin iPhone 12'ye geçmenizde problem görmüyorum. iPhone kullanırsanız bir daha Android'e geçmek istemezsiniz bu arada.

Arkadaşlar telefonum arızlandı ve 7500TL gibi bir fiyat istiyorlar. Bende bunun yerine yeni bir telefon almak istiyorum. (Telefonum POCO X3 Pro).

Realme GT 2 alırdım. O kadar çok bütçe ayırmanıza gerek yok. Şahsi fikrim.

Ancak illa 30k'ya bir cihaz aranıyorsa en iyisi S23.

Yeni konular

Geri
Yukarı