iPhone 12 alınır mı?

• Konuyu başlatan Barong
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 486
1 yıl garantili, içi açılmamış, 9 ay kadar kullanılmış sonra kenara konulmuş bir cihazi 22'ye alacağım.

Android ekosisteminden çıkmak istiyorum. Daha sade ve temiz bir kullanım için iPhone'u tercih ediyorum.

Android telefondan mi geçiş yaptınız?
Pil sağlığı nedir? 9-12 ay civarı ani düşüşler başlıyor genelde diye biliyorum, %95'se siz ele aldığınızda hızlıca inerse şaşmayın. 23-24 arasına 3-4 aylığı yok mudur? Varsa o biraz daha mantıklı olabilir çünkü pil tek sorun olur bu cihazda, ilerleyen zamanlarda. Bin lira daha verip onu uzatmanızı öneririm. Asgari zammıyla gene zam yer çünkü bu cihaz, uzun süre gitsin bari.

İlla iOS diyorsanız 60Hz olması dışında idare eder bir model. Bu arada iPhone'larda nedense 60Hz o kadar da kötü değil ya da bana öyle geldi. Bende M52 var 120Hz bazen babamın iPhone 13'ünü elime alınca kötü hissettirmiyor ama kendi telefonumu 60 Hz'e çekince kötü hissetiriyor.

iOS illa değilse 13T, S22 veya S23FE alırdım sanırım. 3 cihazda 12 İle aynı paralarda. S23 bile alınabilir. Baktım o da yakın paralara satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı