iPhone 12 alınır mı?

EaSyQueSs

Centipat
Daha fazla  
iPhone 12 almak istiyorum, kullanım olarak sadece sosyal medya ve kamera için kullanıyorum fakat kime sorduysam hangi telefoncuya gittiysem hep aynı söz 12 alınmaz 11 veya 13 almanızı tavsiye ederim. 12'de kullanıcı memnuniyeti yok.

Sizce neden bu tür yorumlar yapılıyor sürekli?

13 iyi bir tercih olabilir uzun yıllar götürür ama 11 kesinlikle almayın ekranı çöp, ileride de işinizi çok görmeyecektir. 12 almadan önce 12 Mini'ye bakmanızı öneririm.

iPhone 12 almak istiyorum, kullanım olarak sadece sosyal medya ve kamera için kullanıyorum fakat kime sorduysam hangi telefoncuya gittiysem hep aynı söz 12 alınmaz 11 veya 13 almanızı tavsiye ederim. 12'de kullanıcı memnuniyeti yok.

Hocam daha yaza kadar kimsenin 12 hakkında ben böyle konuştuğunu görmüyordum fakat şu radyasyon yaymasından dolayı herkeste bir ön yargı oluştu. Geçen senelerde fiyatı neredeyse 13 ile aynı olduğu için evet ya 11 ya da bir üst istersek direkt 13'e zıplamak gerekiyordu ama şu an öyle değil. iOS cihaz istiyor ve bütçeniz o kadarsa 11'e düşmenize veya 13'e zorlamanıza da gerek yok bugün alınabilecek en dip, dümdüz cihazdır bilginiz olsun. Ekstra o paraya rakiplerinden kendi cephesinde farklı hiçbir şey sunmuyorken çağımızın da gerisinde kalıyor. Öldürmez de güldürmez de diyorum ben onun için. Ama alınır kullanılır. 12 Pro modellerini düşünebilirsiniz o bütçelerde 2. el düşünürseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı