iPhone 12 alınır mı?

Gönlüm değişiklikten yana çünkü şu zamana kadar hep Android kullandım ve Android cihazlar gözüme çok hantal ve kaba gelmeye başladı. Benim için yeni olan işletim sistemi de cabası. Ikisini de test edip öyle karar vermem daha iyi olacak. Bu arada selfie çekerken IPhone'da çıkan fotoğraf ile herhangi bir Android cihazdan çıkan görüntü çok farklı görünüyordu. Ayrıca Android'de Instagram'a fotoğraf yüklerken kalite düşme sorunu vardı. Bu sorunlar S23'te de var mıdır? @ruzgaew @Bertolacci @Google_kullanıcı @Kaan Diktaş

Hocam ben 11 kullanıyorum Instagram'a fotoğraf yüklerken her türlü kalite düşüyor. Instagram ile alakalı.

Gönlüm değişiklikten yana çünkü şu zamana kadar hep Android kullandım ve Android cihazlar gözüme çok hantal ve kaba gelmeye başladı. Benim için yeni olan işletim sistemi de cabası. Ikisini de test edip öyle karar vermem daha iyi olacak. Bu arada selfie çekerken iPhone da çıkan fotoğraf ile herhangi bir android cihazdan çıkan görüntü çok farklı görünüyordu. Ayrıca Android'de Instagram'a fotoğraf yüklerken kalite düşme sorunu vardı. Bu sorunlar S23'te de var mıdır? @ruzgaew @Bertolacci @Google_kullanıcı @Kaan Diktaş
Amiral gemisi cihazlarda kasma ve donma problemleri yok. Fotoğraf kalitesi olarak Samsung'un iPhone cihazlara göre daha iyi olduğu noktalar var. Tasarımları da gayet hoş. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Beni kamera açısından tatmin edecek, Instagram'a fotoğraf yüklerken kaliteden taviz vermeyecek, en az üç yıl beni götürebilecek 25 bin TL civarında telefon bakıyorum. S23 ile iPhone 12 bu kriterlere uygun gibi duruyor ama daha önce hiç kullanmadığım için IPhone'u tecrübe etmek istiyorum. iPhone dediğim kriterlere uygun mudur, beni yarı yolda bırakır mı? Cihazın 2020 çıkışlı olması güncelleme sürekliliği açısından beni korkutuyor. iPhone aldıktan sonra keşke der miyim?

Hocam iPhone 12 artık eski bir cihaz. Ve cihaz dümdüz telefon hiçbir çağımıza uygun ekstra özelliği yok. S23 alıp iyi ki diyeceğinize şüphem yok. 12 alırsanız keşke dersiniz.

Hocam iPhone 12 artık eski bir cihaz. Ve cihaz dümdüz telefon hiçbir çağımıza uygun ekstra özelliği yok. S23 alıp iyi ki diyeceğinize şüphem yok. 12 alırsanız keşke dersiniz.

iPhone 12'nin kamera açısından S23'ten kötü olduğunu. Pilinin yetersiz olduğunu belirttim. Arkadaş ilk defa kullanacağı için "iPhone" telefonu hakkında bilgi vermeye çalıştım. Lüzumsuz ifade atıyorsun.

iPhone 12'nin kamera açısından S23'ten kötü olduğunu. Pilinin yetersiz olduğunu belirttim. Arkadaş ilk defa kullanacağı için "iPhone" telefonu hakkında bilgi vermeye çalıştım. Lüzumsuz ifade atıyorsun.

Ben o an 12'yi daha iyi der gibi okumuşum kusura bakma. İfadeyi kaldırdım. Ayrıca forum burası beğenmedim de atarlar, gülerler de bu kadar triplere girmene gerek yok.

Ben o an 12'yi daha iyi der gibi okumuşum kusura bakma. İfadeyi kaldırdım. Ayrıca forum burası beğenmedim de atarlar, gülerler de bu kadar triplere girmene gerek yok.

Hayır triplenmedim. Bende seninle aynı görüşte olduğum için yazdığımı yanlış anladığını düşündüğüm için belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı