iPhone 12 alınır mı?

iPhone 16 beklenir mi bir de kaç GB yeterli olur.

Düz 16 şimdiden diyeyim 15 Pro'nun Lite modeli olacak hiçbir yenilikle gelmeyecek her düz seride olduğu gibi. Bugünden 15 Pro en mantıklısı olur. 16 Pro beklerim dersen evet mantıklı.
15 Pro için çok video çekiyorsan 256 GB bakabilirsin. İstersen 128 GB alıp dolunca iCloud Plus abonesi de olabilirsin. Her türlü depolamanın çözümü var.

Hocam sizin 14 Pro yurt dışı mı nasıl kullanıyorsunuz? 2 çift hatlı mi olması gerekiyor?

Benim cihaz yurt dışı ama ben geçen yaz pasaport kaydı 6K iken kaydettirdim. O zamanlar kayıt mantıklıydı. Şu an değil. Zaten nereden alırsan al hocam çift hatlı hepsi. Çin cihazları 2 fiziksel SIM, ABD cihazları 2'e SIM ile geliyor. Avrupa cihazları ise 1 fiziksel 1'e SIM ile geliyor. Nasıl kullanacağını biliyor musun?

Düz 16 şimdiden diyeyim 15 Pro'nun Lite modeli olacak hiçbir yenilikle gelmeyecek her düz seride olduğu gibi. Bugünden 15 Pro en mantıklısı olur. 16 Pro beklerim dersen evet mantıklı.
15 Pro için çok video çekiyorsan 256 GB bakabilirsin. İstersen 128 GB alıp dolunca iCloud Plus abonesi de olabilirsin. Her türlü depolamanın çözümü var.

Kayıt olayını nasıl yapacağız.

Benim cihaz yurt dışı ama ben geçen yaz pasaport kaydı 6K iken kaydettirdim. O zamanlar kayıt mantıklıydı. Şu an değil. Zaten nereden alırsan al hocam çift hatlı hepsi. Çin cihazları 2 fiziksel SIM, ABD cihazları 2'e SIM ile geliyor. Avrupa cihazları ise 1 fiziksel 1'e SIM ile geliyor. Nasıl kullanacağını biliyor musun?

İlk defa alacağım garanti falan nasıl olacak bozulursa elimde kalır mı Bulgaristan da Apple yetkili satıcılari var oradan alsam.

Kayıt olayını nasıl yapacağız?
Kaydettirmeyeceksin hocam. İzleyeceğin yol şöyle:
Aldıktan sonra her sene 8 ay kullanım hakkınız oluyor. Bu süre her 1 Ocak tarihinde yenileniyor yani 8 ay hakkınız geri veriliyor. Şu an alırsanız 2025 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kapandığı zaman eski bir iPhone 6S-SE1 alarak sim kartı ona takarak Apple’ın kendi özelliği olan iCloud arama yönlendirme ile gelen aramalarınızı ve internet paketinizi yeni iPhone’unuzda kullanabilirsiniz. Bu dediğim son dört ay için idare etmelik bir yöntem.

İlk defa alacağım garanti falan nasıl olacak bozulursa elimde kalır mı Bulgaristan da Apple yetkili satıcıları var oradan alsam?

Sıkıntı yaşama ihtimalin her elektronik üründe olduğu gibi şans ama çok düşük ihtimal. Sıkıntı yaşarsan buradaki servisler bakmıyor. İstediğin yerden alabilirsin.

Kaydettirmeyeceksin hocam. İzleyeceğin yol şöyle:
Aldıktan sonra her sene 8 ay kullanım hakkınız oluyor. Bu süre her 1 Ocak tarihinde yenileniyor yani 8 ay hakkınız geri veriliyor. Şu an alırsanız 2025 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kapandığı zaman eski bir iPhone 6S-SE1 alarak SIM kartı ona takarak Apple'ın kendi özelliği olan iCloud arama yönlendirme ile gelen aramalarınızı ve internet paketinizi yeni iPhone'unuzda kullanabilirsiniz. Bu dediğim son dört ay için idare etmelik bir yöntem.

2 çift fiziki simli daha pahalı oluyor sanırım tek ESIM'li 15 Pro Max 256 almayı düşünüyorum.

2 çift fiziki simli daha pahalı oluyor sanırım tek E SIM'li 15 Pro Max 256 almayı düşünüyorum.

Hayır aynı oluyor. 2 çift fiziki SIM ile gelenler Çin cihazları. Tek (sadece) E SIM olan ABD cihazları. Bence Çin cihazlarını tercih edin. E SIM ile uğraşma derim sen bilirsin gene.

Geri
Yukarı