iPhone 12 boşta batarya azalması

Daha fazla  
Merhabalar, 2 gün önce iPhone 12 aldım. Gece yatarken telefonu koyuyorum sabah kalkınca elime aldığımda ( gece 00'dan sabah 10'a kadar olan bir süre ) %5'lik bir şarj düşüşü oluyor. Bu durum normal mi yoksa anormallik var mı? Merak ettim, herkese teşekkürler.

Merhabalar, 2 gün önce iPhone 12 aldım. Gece yatarken telefonu koyuyorum sabah kalkınca elime aldığımda ( gece 00'dan sabah 10'a kadar olan bir süre ) %5'lik bir şarj düşüşü oluyor. Bu durum normal mi yoksa anormallik var mı? Merak ettim, herkese teşekkürler.
%5 gayet normal bir değer. Sonuçta telefon hala çalışıyor durumda.

Aynı düşüşü bende yaşıyorum. Bazen gece %3 bazen ise %15 civarı düştüğü oluyor. İnternetten okuduğum kadarıyla IOS 14.4.2 kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu bu sorunlardan şikayetçiymiş.

Günlük ekran açık zamanınız ne kadar?

Normal sayılabilir ama normalin biraz üstünde. Çok fazla uygulama varsa silmenizi tavsiye ederim. Arka planda çalışan hizmetleri azaltarak biraz da olsa azaltabilirsiniz.

Biraz normal ama siz yatarken telefonun parlaklığını kısın yine azalır ama %5'den fazla bir değer olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı