iPhone 12 en ucuz nereden alınır?

Siz bilirsiniz saygı duyarım illaki iPhone olacaksa iPhone 12'ye gerek yok 11 olsa da olur demek istedim.
iPhone 11 ile 12 arasında fiyat farkı çok değil, iPhone 12 amoled ekran ve ince çerçeveye sahipken, iPhone 11 çağ dışı bir çerçeve ve LCD ekrana sahip bu açıdan bakmak gerek. 20 bin+ bir para verilecekse ve uzun süre kullanılacaksa iPhone 12 en iyi seçenek, bu saatten sonra iPhone 11 sadece ikinci el temiz ve uyguna bulunursa alınabilir.

iPhone 11 ile 12 arasında fiyat farkı çok değil, iPhone 12 AMOLED ekran ve ince çerçeveye sahipken, iPhone 11 çağ dışı bir çerçeve ve LCD ekrana sahip bu açıdan bakmak gerek. 20 bin+ bir para verilecekse ve uzun süre kullanılacaksa iPhone 12 en iyi seçenek, bu saatten sonra iPhone 11 sadece ikinci el temiz ve uyguna bulunursa alınabilir.

Siz bilirsiniz kendi fikrimi söyledim sadece.

iPhone 11 ile 12 arasında fiyat farkı çok değil, iPhone 12 amoled ekran ve ince çerçeveye sahipken, iPhone 11 çağ dışı bir çerçeve ve LCD ekrana sahip bu açıdan bakmak gerek. 20 bin+ bir para verilecekse ve uzun süre kullanılacaksa iPhone 12 en iyi seçenek, bu saatten sonra iPhone 11 sadece ikinci el temiz ve uyguna bulunursa alınabilir.
*OLED.

Siz bilirsiniz saygı duyarım illaki iPhone olacaksa iPhone 12'ye gerek yok 11 olsa da olur demek istedim.
Arada ki farka sadece OLED ekran bile değer dostum.

Teknosa'da eski telefona +3000 tl kampanyası vardı. 1 ay önce iphone 7 verip toplam 4500 tl indirimle 12 64gb almıştım. Devam ediyor diye biliyorum bakın derim. Cihazdan memnunum. 11 kesinlikle almayın. İmkan varsa 13 almayı deneyin, tabii indirim devam ediyorsa.

Geri
Yukarı