iPhone 12 Face ID çalışmıyor

dorukturco

Centipat
Yer
Toronto
Bugün sabah face IDM çalışıyordu telefonu kapatıp açtım Face ID okumadığını fark ettim. Ayarlara girip tekrar ayarlamaya çalıştığımda Face ID kullanılamıyor hatası aldım. Telefon hiç darbe almadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sabah face IDM çalışıyordu telefonu kapatıp açtım Face ID okumadığını fark ettim. Ayarlara girip tekrar ayarlamaya çalıştığımda Face ID kullanılamıyor hatası aldım. Telefon hiç darbe almadı.
Daha önce cihaz söküldü mü ? Sıvı teması oldu mu ?

Hayır hocam hiç sökülmedi sabah yağmur yağarken şarkı değişmek için aldım elime çok ıslanmadı.
Belki daha öndeden hiç bilmediğin bir darbe ile sarsılmış sonradan yerinden oynamış olabilir. Söküp incelemek gerekli. Yağmurdan olacağını sanmıyorum.

Cihazı söküp bakmak gerekli. Belki daha öndeden hiç bilmediğin bir darbe ile sarsılmış sonradan yerinden oynamış olabilir. Söküp incelemek gerekli.

Bulunduğum bölgede iPhone yetkili servisi yok normal telefoncuya götürmek istemiyorum cihaz beni götürdüğü kadar kullanacağım yurt dışından almıştım Face ID çalışmaması çok sorun olur mu saygılar sevgiler hocam.

Bulunduğum bölgede iPhone yetkili servisi yok normal telefoncuya götürmek istemiyorum cihaz beni götürdüğü kadar kullanacağım yurt dışından almıştım Face ID çalışmaması çok sorun olur mu saygılar sevgiler hocam.
Kullanıcı için bir sorun tabii ki. Dediğim gibi belki sadece ufak bir yerine oturtma işlemi ile çözülecek 😅. Nerede oturuyorsun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı