iPhone 12 Pro Max'in Face ID özelliği çalışmıyor

3 sorum olacak
1-DFU Mod tam olarak nedir
2-Cihaz yurt dışı ve garantisi bitmiş Apple Türkiye eğer cihaz donanımsal bozuksa tamir eder mi?
3-Eğer yazılımsal bir problem ise ne yapmam gerek.
DFU Mod ile sıfırlama ile kısaca cihaza yeniden işletim sistemi kuruyorsunuz. Yazılımsal hataları çözmüş olursunuz yani. Tamir konusunda büyük ihtimalle Apple Servisi yardımcı olmaz. Yerine FPPRO gibi servislere başvurabilirsin.

DFU Mod ile sıfırlama ile kısaca cihaza yeniden işletim sistemi kuruyorsunuz. Yazılımsal hataları çözmüş olursunuz kısacası. Tamir konusunda büyük ihtimalle Apple Servisi yardımcı olmaz. Yerine FPPRO gibi servislere başvurabilirsin.
DFU Mod nasıl bilgisayara yükleniyor ücretli mi bide fppro gibi yerlere telefon kargo ile mi gönderiliyor.

Hayır düşmedi.

Face ID ayarlar menüsünde uyarı vermiyor ise Flex arızası olmuş olabilir. Dot aktarım ile yenileme yapılması gerekebilir. Böyle durumları uzaktan bilgi vermek ile olmuyor. Ayrıca evde temiz bir gözlük temizleme bezi gibi bez ile ön kamera tarafını bir silip tekrar başlatıp dener misin?

Face ID ayarlar menüsünde uyarı vermiyor ise Flex arızası olmuş olabilir. Dot aktarım ile yenileme yapılması gerekebilir. Böyle durumları uzaktan bilgi vermek ile olmuyor. Ayrıca evde temiz bir gözlük temizleme bezi gibi bez ile ön kamera tarafını bir silip tekrar başlatıp dener misin?
Uyarı veriyor yukarıda verdiği hatayı yükledim foto olarak bide flex ve dot nedir tam olarak?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı