iPhone 12 Gold için kılıf önerisi

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hangisi sizce? Ayni butcede baska onerilere acigim.

Dosya Ekleri

• IMG_0935.png
    IMG_0935.png
    107,2 KB · Görüntüleme: 79
Şeffaf olan modeller sararırsa garanti kapsamına girmiyor, bu yüzden siyah tercih etmenizi tavsiye ederim.Sarı kullanmaktan iyidir.

Şeffaf olan modeller sararırsa garanti kapsamına girmiyor, bu yüzden siyah tercih etmenizi tavsiye ederim.Sarı kullanmaktan iyidir.
İllaki şeffaf alacağım diyorsanız bir link bıraktım.İki katı fiyat vermeye gerek yok.Magsafe desteği yok sadece.

İllaki şeffaf alacağım diyorsanız bir link bıraktım.İki katı fiyat vermeye gerek yok.Magsafe desteği yok sadece.
Çok ekleme yaptım ama iP 13 cihazımda aynı model (Spigen Liquid Crystal) kılıfı kullanıyorum, defalarca yüksekten betona düşürmeme rağmen en ufak çizik, deforme vs. yok.2 ay sonra sararma başladı sadece.Hepsiburada fiyatı da çok uygun bence.

Son düzenleme:
Şeffaf olan modeller sararırsa garanti kapsamına girmiyor, bu yüzden siyah tercih etmenizi tavsiye ederim. Sarı kullanmaktan iyidir.

İllaki şeffaf alacağım diyorsanız bir link bıraktım. İki katı fiyat vermeye gerek yok. MagSafe desteği yok sadece.

Çok ekleme yaptım ama IP 13 cihazımda aynı model (Spigen Liquid Crystal) kılıfı kullanıyorum, defalarca yüksekten betona düşürmeme rağmen en ufak çizik, deforme vs. yok. 2 ay sonra sararma başladı sadece. Hepsiburada fiyatı da çok uygun bence.

Tipi kötü gibi.

Şeffaf olan modeller sararırsa garanti kapsamına girmiyor, bu yüzden siyah tercih etmenizi tavsiye ederim. Sarı kullanmaktan iyidir.

İllaki şeffaf alacağım diyorsanız bir link bıraktım. İki katı fiyat vermeye gerek yok. MagSafe desteği yok sadece.

Çok ekleme yaptım ama IP 13 cihazımda aynı model (Spigen Liquid Crystal) kılıfı kullanıyorum, defalarca yüksekten betona düşürmeme rağmen en ufak çizik, deforme vs. yok. 2 ay sonra sararma başladı sadece. Hepsiburada fiyatı da çok uygun bence.

Hocam Gold telefonlarda iPhone logosu çok belli olmuyor bu yüzden şeffaf kötü durur mu acaba? Alacağım ama aklıma yatmadı o yüzden.

Tipi kötü gibi.

Hocam Gold telefonlarda iPhone logosu çok belli olmuyor bu yüzden şeffaf kötü durur mu acaba? Alacağım ama aklıma yatmadı o yüzden.
Başkanım tipi kötü derken normal bir şeffaf kılıf, iz yapmaz ve koruması çok iyi, aynı kılıfla ortalama 2 metre yüksekten yere düşürdüğümü belirttim.Karar sizin tabii ki ama o fiyata daha iyi bir kılıf bulmanız imkansız gibi.

Başkanım tipi kötü derken normal bir şeffaf kılıf, iz yapmaz ve koruması çok iyi, aynı kılıfla ortalama 2 metre yüksekten yere düşürdüğümü belirttim. Karar sizin tabii ki ama o fiyata daha iyi bir kılıf bulmanız imkansız gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ürün 160₺ hoşumada gitti sizce alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ürün 160₺ hoşumada gitti sizce alınır mı?
Pro model bir iPhone'da ne idüğü belirsiz kılıf kullanmanızı önermem açıkçası, cihazda her türlü iz veya çizik meydana gelebilir.Bence kılıfın tasarımından çok cihazı koruması ve zarar vermemesi ön planda olmalı.
Bir link bırakıyorum belki beğenirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı