iPhone 12 için şarj adaptörü önerisi

Selamlar. iPhone 12 için hızlı şarj destekli adaptör önerebilir misiniz? Apple sitesinde 20W adaptöre 199 TL yazıyor. Sizce bunu mu almalıyım, yoksa önereceğiniz başka markalar var mı?

Selamlar. iPhone 12 için hızlı şarj destekli adaptör önerebilir misiniz? Apple sitesinde 20W adaptöre 199 TL yazıyor. Sizce bunu mu almalıyım, yoksa önereceğiniz başka markalar var mı?
Ben yerinizde olsam orijinal adaptörü alır kafam rahat bir şekilde kullanırım. Her markanın kullandığı adaptör tipi farklı olabiliyor (yüksek voltaj & düşük akım gibi).

Alın derim şahsen, hem kendi ürünü hem de hızlı şarj destekliyor.
Hem küçük hem de ısınmayan bir ürün. MFI lisansı da var. Anker kalitesi zaten

Bu alınacağına üstüne 30 daha koyup orjinali'nin alınması daha mantıklı.

iPhone 12 kullanıyorum ve orijinal Apple şarj adaptörü kullanıyorum başka bir marka önermem. Ayrıca, Apple aksesuarlarını ya kendi sitesinden ya da Teknosa, Vatan Bilgisayar ve MediaMarkt gibi yerlerden alın başka yerlere bakmayın.

Ben yerinizde olsam orijinal adaptörü alır kafam rahat bir şekilde kullanırım. Her markanın kullandığı adaptör tipi farklı olabiliyor (yüksek voltaj & düşük akım gibi).
Power Delivery destekli bir şarj aleti kendisini her zaman telefona göre ayarlar. Telefon ne kadar akım çekerse adaptör o kadar sağlar. Ben 1 yıldır iPhone 11 için 25W Type-C Samsung şarj aletini kullanıyorum. Pil ömrü yüzde 97'de.

Alın derim şahsen, hem kendi ürünü hem de hızlı şarj destekliyor.

Bu alınacağına üstüne 30 daha koyup orjinali'nin alınması daha mantıklı.
Arkadaş yurt dışına gitmeyecekse orijinali almasının bu ürüne kıyasla hiçbir artısı yok. Bu ürün hem daha kompakt hem de GaN teknolojisi içeriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı