iPhone 12 iOS 16'ya güncellenmeli mi?

Merhaba, iPhone 12 iOS 15.5'e sahip ama 16.1.2 sürümüne şu anda güncellemeli miyim? Eninde sonunda güncelleyeceğiz lakin diğer kullanıcılara yorumlarına baktığımda memnun olmadıklarını söylüyorlar.

Sürümden rahatsız olduğum biri kısım yok sadece bilgi almak istedim peki güvenlik güncellemesi olan 15.7.1 sürümüne geçmeli miyim? veya kalmam birim sıkıntı yaratır mı?
15.7.1 asla önermem. 15.6.1'den sonrası tabuta son çivi sürümleri. iOS 16 biraz daha toparlanana kadar 15.5'de kalırdım ben olsam.

15.7.1 genel olarak kötü bir sürüm. Ben cihazımı 15.6.1 sürümünde tutuyorum. Zaten iOS 16 desteklenmiyor :(

15.7.1 asla önermem. 15.6.1'den sonrası tabuta son çivi sürümleri. iOS 16 biraz daha toparlanana kadar 15.5'te kalırdım ben olsam.

Bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim bu sürümde kalacağım, cihazı daha dün aldım bu sebeple şarj etme %desi kaçla kaç arasında olmalı %20 ila %100 uygun mudur?

Bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim bu sürümde kalacağım, cihazı daha dün aldım bu sebeple şarj etme %desi kaçla kaç arasında olmalı %20 ila %100 uygun mudur?
Rica ederiz, cihazınız hayırlı olsun :) Genelde önerilen %20-80 ama ben saçma buluyorum. O kadar para verdiğimiz telefonu %60 kapasiteyle kullanıyoruz. Şarjını tam sıfırlamamaya dikkat edin yeterli bence.

Geri
Yukarı