iPhone 12 mini 64 GB vs. iPhone 11 128 GB

coolishemre

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, sorum başlıktaki gibi sizce iPhone 12 mini 64 GB mi almalıyım yoksa iPhone 11 128 GB mi iPhone 12 mini en ucuz 8000TL iPhone 11 128 GB en ucuz 7600TL gibi fiyata satılıyor sizce aradaki fiyat farkına değecek midir? iPhone 12 mini ekranı ve batarya hariç daha güçlü bir cihaz ekranı ve batarya sıkıntı çıkartır mı? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Tercihlerinize bağlı. Örneğin Iphone 7 bana hala yetiyor çünkü kullanımım sadece arama - mesajlaşma ve sosyal medya üzerine. Ama günlük kullanımda telefondan oyun oynayan veya film izleyen biriyseniz küçük ekran can sıkabilir. Ben olsa 12 Mini'yi seçerdim.

Şahsen iPhone 12 mini çok küçük olduğu için ben tercih etmezdim ama ekran sorun değil diyorsanız 12 miniyi tercih edin.

Hocam zaten şimdi almayacağım yakında alacağım şu an iPhone 8 kullanıyorum 12 mininin bataryası sizce normal kullanımda günü rahatça çıkartır mı?

Merhabalar arkadaşlar, sorum başlıktaki gibi sizce iPhone 12 mini 64 GB mi almalıyım yoksa iPhone 11 128 GB mi iPhone 12 mini en ucuz 8000TL iPhone 11 128 GB en ucuz 7600TL gibi fiyata satılıyor sizce aradaki fiyat farkına değecek midir? iPhone 12 mini ekranı ve batarya hariç daha güçlü bir cihaz ekranı ve batarya sıkıntı çıkartır mı? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Ben 11‘i öneriyorum. Bence büyük ekrana geçmek sizi de rahatlatacaktır. Sonra ise İphone 12‘ye yükseltebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı