iPhone 12 Mini alınır mı?

İnternette pek çok video mevcut. Konuşmadan önce araştırıyorum sevgili hocam :)
Hangi videomuş o? iPhone 12 mini'nin kamera grubu 11 ile aynı. 11'in incelemelerinde kimse böyle bir şey dememiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın ben Android fanboyu değilim. Sadece özelliksiz telefonlar için o para verilmez sırf marka diye.

Android kullanıcısı olarak söylüyorum. Şu an 4 aydır Realme 7 Pro kullanıyorum ve keşke SE2 alsaydım diyorum. Sebebiyse hem daha hızlı hem kamerası daha kaliteli. Android alıp 2 yıl kullanıp değiştireceğime iPhone alırım 4 yıl rahat kullanırım.

Hangi videomuş o? iPhone 12 mini'nin kamera grubu 11 ile aynı. 11'in incelemelerinde kimse böyle bir şey dememiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uğraşmaya değmez. Hayatında eline iPhone almamış bir insan söylüyor bunu.
12 Mini, 5S gibi. Onun yerine 11 çok daha iyi tercih olur. Hem batarya hem ekran olarak.

Uğraşmaya değmez. Hayatında eline iPhone almamış bir insan söylüyor bunu.
12 mini, 5S gibi. Onun yerine 11 çok daha iyi tercih olur. Hem batarya hem ekran olarak.

Ufak boyut istiyorsa SE 2 de tercih edilebilir. 11 biraz büyük kalıyor. Onun dışında iPhone 12 mini de güzel aslında.

Geri
Yukarı