iPhone 12 mini alınır mı?

ASTINOS

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bazı sosyal üyelerimiz biliyor ki son zamanlarda bayağı kararsız bir telefon seçim dönemi geçiriyorum. Sarı sitede iPhone 11 ve 12'lere falan bakarken iPhone 12 Mini'lerin fiyatı bana makul geldi ama tek sorun uzun yıllardır 6 inç cihaz kullanıyorum. Onun dışında da batarya konusunda sıkıntısı var diyorlardı. Halihazırda kullanan birileri varsa bana kendi deneyimlerini anlatabilirler mi lütfen?

Batarya konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ben almanızı tavsiye etmem. Ben de almıştım hiç alışamadım 2 hafta sonra sattım düz iPhone 12 aldım.

5.4 inç biraz küçük gelebilir. Bunun dışında batarya konusunda pek memnun kalmayabilirsiniz. Yanılmıyorsam şu an 30 - 34 bandında satılıyor. O fiyatlara daha makul telefonlar tercih edilebilir.

5.4 inç biraz küçük gelebilir. Bunun dışında batarya konusunda pek memnun kalmayabilirsiniz. Yanılmıyorsam şu an 30 - 34 bandında satılıyor. O fiyatlara daha makul telefonlar tercih edilebilir.
sarı sitede 22.5 23 bandında 88 90 pil sağlıklı bulunabiliyor, ondan bi merak gelmişti

- Cebinde büyük telefondan rahatsız oluyorsan
- Tek elle telefon kullanmak istiyorsan ve ellerin küçükse
- Gün içinde telefonu mesajlaşma ve görüşme dışında çok kullanmıyorsan. Oyun, Video vb. ana amaç değilse. Dolaylı yoldan şarj sürene de doğrudan etki edecektir.

Kısaca telefon senin için sadece bir araç ise kullanılacak en iyi modellerden biri. Kendim 13 Mini kullanıcısıyım bazen video falan izlerken keşke 13 alsaydım diyorum ama sonra elime bir iPhone 13 alınca iyi ki bu kadar büyük bir telefonum yok diyorum.

- Cebinde büyük telefondan rahatsız oluyorsan
- Tek elle telefon kullanmak istiyorsan ve ellerin küçükse
- Gün içinde telefonu mesajlaşma ve görüşme dışında çok kullanmıyorsan. Oyun, Video vb. ana amaç değilse. Dolaylı yoldan şarj sürene de doğrudan etki edecektir.

Kısaca telefon senin için sadece bir araç ise kullanılacak en iyi modellerden biri. Kendim 13 Mini kullanıcısıyım bazen video falan izlerken keşke 13 alsaydım diyorum ama sonra elime bir iPhone 13 alınca iyi ki bu kadar büyük bir telefonum yok diyorum.
teşekkürler yorumunuz için

Yeni konular

Geri
Yukarı