iPhone 12 mini alınır mı?

Joel16

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, küçük inçli bir telefon arıyorum. Android tarafında maalesef alternatifi bulunmuyor. Oyun oynayan biri değilim, sadece sosyal medyada akıcı şekilde gezinmek için kullanacağım. Sizce 2. el iPhone 12 mini alınır mı?

Şarjı çok kötü gidiyor, bunu göze alarak alacaksanız pişman olmazsınız. İyi şarj süresi beklentiniz varsa üzer.

12 mini pil ömrü açısından zayıf bir telefon. Aslında 12 veya 13 o kadar büyük değiller. Birkaç günlük kullanımda alışırsınız. Almışken bunlardan birini almaya çalışın yoksa cebinizde şarj aleti ile gezersiniz. Ayrıca ileride satmak isterseniz de minilere çok fazla talep olmuyor. Düz modelleri daha rahat elden çıkarabilirsiniz.

Merhaba, küçük inçli bir telefon arıyorum. Android tarafında maalesef alternatifi bulunmuyor. Oyun oynayan biri değilim, sadece sosyal medyada akıcı şekilde gezinmek için kullanacağım. Sizce 2. el iPhone 12 mini alınır mı?

Batarya konusunu dert etmezseniz alınır tabii.

Ben anneme almıştım,şarj olarak 1 günü ittire kaktıra çıkartıyor.Akıcılığına ve tasarımına diyecek zaten yok,ben çok beğeniyorum 13 Pro kullanan biri olarak.Pil konusunda tereddütünüz yoksa ben de kesinlikle öneririm.

Bataryada iyi değil çok. Eğer alışırım diyorsanız Android tarafında küçük denilebilecek telefonlar var. Alışamam diyorsanız başka alabileceğiniz alternatif yok. 64GB almanizı tavsiye etmem.

Alınır hocam. Pil sağlığı yüksek olsun en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı