iPhone 12 nasıl bir telefon?

Aynı şekilde benim de elime geçti. Mesela S22 iPhone 11'e göre oldukça iyi bir cihaz. Ama 12 Pro Max'in karşısında bile duramaz. Kıyaslamaları markaya göre değil modellere göre yapınız.
Neye göre 12 Pro Max'in karşısında duramaz? iPhone 13 dediğimiz telefonda 12 Pro Max sensörü var ve A15 Bionic'in ISP'si A14 Bionic'den daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12 Pro Max'in pil performansı dışında neyi daha iyi?

@Senyör Kesada

İndirim sadece Türkiye menşeili cihazlara uygulanacak. O fiyata S22 alabilirsin, kaldı ki globalde S22 kendi kullandığım 12'den daha pahalı ve daha iyi.

Neye göre 12 Pro Max'in karşısında duramaz? iPhone 13 dediğimiz telefonda 12 Pro Max sensörü var ve A15 Bionic'in ISP'si A14 Bionic'den daha iyi.
Sorun şurada ki 13 ile 12 Pro Max aynı klasmanda olan cihazlar değil. Karşılaştırılması biraz anlamsız oluyor yani. 12 Pro Max'i kendisiyle aynı klasmanda ki 13 PM ve 14 PM gibi cihazlarla karşılaştırmak daha mantıklı. Evet 13 birçok geliştirme içeriyordu lakin yine de 12 PM ile kıyaslanması şahsen doğru değil pek. Birisi amiral birisi orta sınıf cihaz.

3 yıldır 6S kullanıyordum o bile akıcı gündelik işlerimi görüyordu şu an 12 miniye geçtim memnunum. Sıfır yerine garantili ikinci ele yönelmen daha iyi olur sıfırlar gereksiz pahalı. Vergi indirimi olayına güveniyorsan o hayal olur onu belirtiyim :)

iPhone 12'nin üniversite öğrencilerine özel indirimden faydalanıldığı zaman 20k civarı olduğunu gördüm. Sizce alınır mı? Güncelleme açısından, özellik açısından filan. Bu bütçeye daha mantıklı model var mıdır? iPhone olmak zorunda değil.

Hayallerini yıkmak gibi olmasın ama o iş sadece Türkiye'de üretimi olan telefonlar için yani 2010 yılının telefonunu vergisiz almak istiyorsan buyur. Maalesef IPhone'lar, Samsung'lar indirimli olmayacak.

Geri
Yukarı