iPhone 12 telefon şarjdayken cızırtı sesi çıkarıyor

kazak1

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi telefonum şarjdayken böyle bir ses geliyor, çok yüksek değil sanki ama kulağımı kasaya dayadığımda mekanik bir mide guruldaması gibi olduğunu fark ettim 🙃. Diğer cihazlarımda da var bu fakat daha minimalist, diğer cihazlarım XR ve SE 2020 modelleri. Bu arada cihazımın yenilenmiş cihaz olduğunu ve henüz bugün teslim aldığımı belirtmek isterim.

Deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum, özellikle iPhone kullanan arkadaşlar deneyip yorum yaparlarsa çok güzel olur. İyi sosyaller.

Adaptör kablo orijinal mi hocam? Başka varsa onlarla denenebilir. Uzun süredir iPhone kullanırım hiç böyle bir ses duymadım kendi cihazlarımdan

Adaptör kablo orijinal mi hocam? Başka varsa onlarla denenebilir. Uzun süredir iPhone kullanırım hiç böyle bir ses duymadım kendi cihazlarımdan
Evet her şey orjinal, hatta cihazım çok stabil. Sadece ilk kurulumda biraz fazla yüklendim test etmek amaçlı, "pilin şarj edilmesi için cihazın soğuması gereklidir" gibi bir uyarı verdi. Onun dışında çok stabil. Sadece şuan ses sorunu var, hatta bazen yok. Anlamadım durumu, enteresan.

Geri
Yukarı