iPhone 12 Pro ekranda çizgiler var

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 12 Pro aldım ekranı temiz değişeni yok bir şeyi yok fakat hayalet ekranı ve kırılmaz cam taktırdım film izlerken fark ettim çözünürlük çok kötü geldi ekranda çizik varmış gibi hissediyorum sizce kırılmaz ve hayalet ekrandan olabilir mi? Ona göre çıkaracağım da.

Arkadaşlar iPhone 12 Pro aldım ekranı temiz değişeni yok bir şeyi yok fakat hayalet ekranı ve kırılmaz cam taktırdım film izlerken fark ettim çözünürlük çok kötü geldi ekranda çizik varmış gibi hissediyorum sizce kırılmaz ve hayalet ekrandan olabilir mi? Ona göre çıkaracağım da.
Olabilir.

Koruyucu kaliteli olmayınca öyle problemler olabiliyor.

Ben de bir ara ekran koruyucu yaptırmıştım. Aynen sizinki gibi çizikler var gibi duruyordu. Çıkarıp attım şu an sorun yok. Koruyucudan yani.

Telefonu düşürürüm diye çıkarmaya korkuyorum.

Koruyucu kaliteli olmayınca öyle problemler olabiliyor.
Ben de bir ara ekran koruyucu yaptırmıştım. Aynen sizinki gibi çizikler var gibi duruyordu. Çıkarıp attım şu an sorun yok. Koruyucudan yani.
düzeldi gibi arkadaşlar çok teşekkür ederim :)

Arkadaşlar merhaba bugün telefonumdan video çektim fotoğraflar kısmından izleyince çok karanlık gözüküyor fakat videoyu Instagram tarzı bir uygulamadan birisine gönderip izleyince gayet normal ışıklı şekilde izleyebiliyorum nedeni ne olabilir?

@donttouch @Dryus

Son düzenleme:

Geri
Yukarı