Çözüldü iPhone 12 Pro Max alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İmkan varsa tabi ki de alınır.
Eğer çok zenginseniz alabilirsiniz. Gayet güzel bir telefon özellikle Lidar Tarayıcısı, Dolby Atmos HDR ekranı, kasası beni etkiledi.

Ama onun yerine daha düşük seviye İphone 12 serisi alıp kalan paraya başka şeylerde yapılabilir.
Para varsa neden olmasın.

Babanızın arabayı çizmişlerdi, yeni araba alacaktınız. Ne oldu son durum?
Normalde İphone sevmem. Ama 12 serisi, özellikle 12 Pro Max beni tavladı. Kasası, işlemcisi, lidar tarayıcısı, Dolby Atmos desteği ve ekranı gibi özellikleri çok iyi. Tek kötü yanı fiyatı. Onun haricinde bence mükemmel bir cihaz. Eğer bütçenizi zorlamayacaksa alabilirsiniz.
Paranın alabileceği en iyi mobil cihazlardan biri. Çok önemli bir fark yoksa 11 Pro kullanmaya devam edebilirsiniz.
İmkanın varsa geçebilirsin.
Alabilecek maddi gücüm var. Bir zora sokacak durum söz konusu değil. Gerçekten dediğiniz kadar iyi bir cihaz ise almak mantıklıdır, değil mi?
O paraya PS5 alırım.
PS5 zaten her türlü alacağım. Telefon olsa da olmasa da. İphone 12 alırsam da o cepte.

Alabilecek maddi gücüm var. Bir zora sokacak durum söz konusu değil. Gerçekten dediğiniz kadar iyi bir cihaz ise almak mantıklıdır, değil mi?

PS5 zaten her türlü alacağım. Telefon olsa da olmasa da. İphone 12 alırsam da o cepte.
İsteğinize bağlı mesala ben alsam Pro Max almam Pro versiyonunu alırım. O kadar büyük ekrana ihtiyaç yok. Ama kameraları çok iyi Pro serilerinin sizin araç incelemelerinize büyük yararı olur.

Alınır bence hocam değecektir de. Bir de arabanız çizilmiş geçmiş olsun yeni duydum. Nasıl oldu?
Hocam, benim arabam çizilmedi, babamın arabası çizildi. Zaten olalı en azından 2-3 hafta olmuştur.
Uzun hikaye, bir konuda bahsetmiştim. Yenisini alalı 1-2 hafta oldu.

Herkese merhabalar.
Şu an iPhone 11 Pro kullanıyorum, iPhone 11'den 12 Pro Max'e geçilmeli midir? Aralarında memnun edecek kadar fark var mıdır? Kısacası sizce alınır mı?

Alınır gayet iyi önceki iPhone serilerini sevmezdim ama 12 serisi çok iyi. Aykut hocam işiniz neydi?
Merakım için özür dilerim de. Ya da okuyor musunuz?

Alınır gayet iyi önceki iPhone serilerini sevmezdim ama 12 serisi çok iyi. Aykut hocam işiniz neydi?
Merakım için özür dilerim de. Ya da okuyor musunuz?
Ben çalışmıyorum hocam. Üniversite okuyorum.
Alınır tabii ki. Ama bence Max olanı fazla büyük.
Büyük olduğu için aslında Max istiyorum. Kullandığım bütün İphone telefonları hep plus kullandım, büyük ekran daha hoşuma gittiği için.

Geri
Yukarı