Çözüldü iPhone 12 Pro Max alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kaynak SDN. Batarya çok daha az. İşlemci %5 artmış ki kimsenin %5 için 100 dolar fazla vereceğini sanmam
Sorum halen geçerli o zaman. Kime göre, neye göre? Bekle elimize ulaşsın, detaylı testlerini yapalım. İşlemci 5nm, verimlilik odaklı olduğu için batarya performansı denenmeden bilinemez. Çok alıştınız sırf "özellik sayfası" üzerinden cihazları değerlendirip, yorumlamaya. Bir bakalım ortalama FPS nedir, kare oluşturma kararlığı nedir, saatte kaç mAh harcıyor?

SDN normalde Apple'ı över ama tepki çekince Android telefonları övmeye başladı. Sadece işlemci farkı mı olduğunu sanıyorsun?

GPU iyi bir de o var.
Ama batarya azalması çok çok saçma bir olay.
Bir de SDN Apple fanboyu olmaktan bir şey yapmıyor :D.
iPhone SE 2020 ve Note 10 Ultra karşılaştırıp iPhone SE iyi diyenden ne beklersin :D?
Sorum halen geçerli o zaman. Kime göre, neye göre? Bekle elimize ulaşsın, detaylı testlerini yapalım. İşlemci 5nm, verimlilik odaklı olduğu için batarya performansı denenmeden bilinemez. Çok alıştınız sırf "özellik sayfası" üzerinden cihazları değerlendirip, yorumlamaya. Bir bakalım ortalama FPS nedir, kare oluşturma kararlığı nedir, saatte kaç mAh harcıyor?

Ben de bekliyorum. Umarım yanlış çıkarım. Bari şarj aleti ve kulaklık olmamasına değsin.

• 4 GB RAM yerine 6 GB RAM var.
  • 5 nm işlemci daha verimli çalışıyor.
  • 5G desteği -ki bence tek başına bile bir kriter.
  • 10‑bit HDR desteği.
  • LiDAR tarayıcı.
  • Kablosuz şarj.
Kağıt üstünde bunlar daha iyi özellikler. Test ederiz gelince kapsamlıca.

GPU iyi bir de o var.
Ama batarya azalması çok çok saçma bir olay.
Bir de SDN Apple fanboyu olmaktan bir şey yapmıyor :D.
iPhone SE 2020 ve Note 10 Ultra karşılaştırıp iPhone SE iyi diyenden ne beklersin :D?
Beni başka platformların yaptığı yorum ilgilendirmiyor. Technopat.Net olarak akıllı telefonlara da tıpkı diğer donanımlarda olduğu gibi veri odaklı, bilgi odaklı yaklaşıyoruz.

Yaptığımız testleri bu videoda görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı