Çözüldü iPhone 12 Pro Max alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ek olarak lidar sensörü de var.
Anlamadığım şey tof sensörüyle aynı şey mi bu?
Değil:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

LiDAR tarayıcı nedir tam olarak? Kamera ile ilgili bir şey mi?

İlk yorumumda dediğim gibi:
Paranın alabileceği en iyi mobil cihazlardan biri. Sizin için çok önemli bir fark yoksa 11 Pro kullanmaya devam edebilirsiniz.
Eğer ekran ya da kamera önemli ise alabilir konuyu açan arkadaşımız. O telefon bende olsa değiştirmezdim çünkü artık o ekran boyutunda başka telefon yok. Henüz büyük ekranlara alışamadım. :) Ama onun dışında sevdiğim iPhone 4 kasası, A14 Bionic işlemci, daha dayanıklı cam ve daha çok profesyonelleştirilmiş kameralar Pro serisini almak için büyük etkenler.

Hevesin ve durumun varsa geç. Ama profesyonel kullanım dışında bir fark göremeyeceksin.
Sizi buralarda görmek hoş.
  • 4 GB RAM yerine 6 GB RAM var.
  • 5 nm işlemci daha verimli çalışıyor.
  • 5G desteği -ki bence tek başına bile bir kriter.
  • 10‑bit HDR desteği.
  • LiDAR tarayıcı.
  • Kablosuz şarj.
Kağıt üstünde bunlar daha iyi özellikler. Test ederiz gelince kapsamlıca.
Sizden önce kim test edecek belli olmaz. :D
Ne yalan söyleyeyim, tasarımını çok beğendiğim için almak istiyorum, ama aynı zamanda performansını merak ettiğim için zaten konu açtım. Kağıt üstünde gerçekten çok fark var. Kullanınca umarım fark ettirir.

Sizi buralarda görmek hoş.

Sizden önce kim test edecek belli olmaz. :D
Ne yalan söyleyeyim, tasarımını çok beğendiğim için almak istiyorum, ama aynı zamanda performansını merak ettiğim için zaten konu açtım. Kağıt üstünde gerçekten çok fark var. Kullanınca umarım fark ettirir.
İphonedo cihazları almış bile takipteyim. :)

Geri
Yukarı