TurkNet'e geçilir mi?

TT altyapıysa Türknet geçmenizin anlamı yok. TT geçip taahhütlü alırsınız.

Merhaba, TurkNet'e geçmek istiyorum ve 12 ay peşin ödeyeceğim sabit fiyattan yararlanmak için. Ancak şikayetlere baktığımda içler acısı sizce geçilir mi?

TurkNet kullanıyorum ilk günlerde packet loss ve ping vardı ancak 3 gün içerisinde düzeldi şu an sorunsuz fakat TurkNet ön ödemeli aklınızda bulunsun.

Superonline’ye bi bakın derim hocam.
Diğer firmalara birçok kez baktım, hepsi birbirinden pahalı. Şu anda Netspeed kullanıyorum ve 6 aydır hiç sorun yaşamadım, hızımı sonuna kadar alıyorum. Değişiklik olsun diye TürkNet'e geçmek istiyorum, çünkü TürkNet'in adını çok duydum. Sizce Netspeed'den devam etmeli miyim? Eğer Netspeed'de kalmaya karar verirsem, 12 ay için 4100 TL gibi bir rakam istiyorlar. Bence diğer firmalara göre daha uygun bir rakam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 12
Diğer firmalara birçok kez baktım, hepsi birbirinden pahalı. Şu anda Netspeed kullanıyorum ve 6 aydır hiç sorun yaşamadım, hızımı sonuna kadar alıyorum. Değişiklik olsun diye TurkNet'e geçmek istiyorum, çünkü TurkNet'in adını çok duydum. Sizce Netspeed'den devam etmeli miyim? Eğer Netspeed'de kalmaya karar verirsem, 12 ay için 4100 TL gibi bir rakam istiyorlar. Bence diğer firmalara göre daha uygun bir rakam.

Siz bilirsiniz hocam, memnunsanız kalın. Ben şu an Superonline kullanıyorum tavsiye ederim. Şu an altyapım kötü olduğu için çok sıkıntı yaşıyorum ama altyapınız iyiyse hiçbir problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Önceki evimin altyapısı iyiydi ve hiç sorun yaşamadım. Sizde yaşamazsınız.

Siz bilirsiniz hocam, memnunsanız kalın. Ben şu an Superonline kullanıyorum tavsiye ederim. Şu an altyapım kötü olduğu için çok sıkıntı yaşıyorum ama altyapınız iyiyse hiçbir problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Önceki evimin altyapısı iyiydi ve hiç sorun yaşamadım. Sizde yaşamazsınız.

Teşekkürler, açıkçası çok kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı