iPhone 12 Pro Max alınır mı?

Kişiden kişiye değişir hocam herkesin önceliği farklı.
Siz mesajıma en önemlisi zaten bunlar demişsiniz konu sahibi olmamanıza rağmen ondan herkes fikrini belirtiliyor diye yazdım. Konu sahibi evet benim için en önemlisi bu dese zaten alın geçin demekten başka cevabımız olamazdı.

Alınır tabii güzel cihaz.

Merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Normalde iPhone 11'le yola devam ederim diyordum. Gayet de memnunum diyordum. Abim de geçen gün 12 Pro m almış o kadar güzel ki. Tüm fikrim değişti. 11'den soğudum hatta. Gold renginden nefret ediyordum elime alınca tüm fikrim değişti. Sizce iPhone 12 Pro Max hala da alınabilir bir telefon mu?

Kesinlikle alınır. Kendim 12 Pro kullanıyorum. Çok memnunum. 12 Pro Max kullanırken tek arayacağın şey belki 120Hz olur.

iPhone 12 Pro Max tasarım bakımından oldukça hoş ama tek ele sığmakta biraz sıkıntı yaratıyor. Birçok konu gezdim baktım, bende yakında almayı düşünüyorum aslında buradaki konuyu inceledim birçok bilgi vermişler karar verme konusunda belki sana da yardımcı olabilir.

iPhone 12 Pro Max tasarım bakımından oldukça hoş ama tek ele sığmakta biraz sıkıntı yaratıyor. Birçok konu gezdim baktım, bende yakında almayı düşünüyorum aslında buradaki konuyu inceledim birçok bilgi vermişler karar verme konusunda belki sana da yardımcı olabilir.
1 Yıl oldu neredeyse hocam. 12 Pro Max aldım. Bütçemi biraz daha arttırdım. 14 Pro Max aldım.

14 Pro Max için ciddi bütçe lazım maalesef biz daha alt segment bakmaya devam hayırlı olsun :)
Evet öyleydi. Kullanmadığım tabletlerim, bilgisayarlarım vardı eski. Onları yükselttim. İyi bir fiyata sattım. iPhone 11’i de satmıştım zaten. Babam da biraz yardımcı oldu. Zam gelmeden önce almıştım. Eylül 2023’te. O yüzden çok zorlanmadım. Teşekkür ederim. :) En iyileri sizin olsun inşallah.

Geri
Yukarı