iPhone 12 Pro vs. 12 Pro Max

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi bu 2 telefondan birisini alacağım. Arada 1.800 liralık fark var. Pro Max'in önde olduğu noktalar kamera, batarya ve ekran boyutu. Benim için kamera çok da önemli değil. Zaten 12 Pro'da güzel çekiyor ama ekran boyutu ve batarya önemli. En az 4-5 sene kullanacağım. Çok video izleyen birisiyim. 12 Pro'da 6.1 inçlik bir boyut var. Bu bana yeterli olur mu? Ayrıca 2 telefon arasında 800 mAh'lık bir batarya farkı var. 12 Pro beni batarya konusunda üzer mi? Hangisini almalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam bütçe çoksa Pro Max tabi ki. Fotoğraf ve videoda farkını görürsünüz verildiğiniz paranın. Daha da artıramam diyorsanız da Pro ekran ve batarya konusunda Max'tan çok da geride değil. Yazdıklarınıza göre Max'e çıkmak çok da mantıklı değilmiş gibi duruyor. Her ikisi değil beş sene 6-7 sene yine gider. Aralarında o konuda fark olmaz. Eğer videoları yalnız telefondan izleyecekseniz Max almanız daha mantıklı olacaktır ama başka kaynaklarınız da varsa bu iş için Pro yeter de artar.

Geri
Yukarı