iPhone 12 şarjsız açılmıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba daha 1hafta önce aldığım iPhone 12 Pro telefonumun şarja takmazsam açılmıyor, şarja takıyorum açılıyor şarjı söküyorum açılıyor ama ekran kilitlendiğinde ne yaparsam yapayım olmuyor. Power tuşu vb tüm tuşlarım çalışıyor. Bir çözümü varsa lütfen bir yardımcı olun. iPhone 12 Pro kırmızı renk model.

Bahsettiğiniz şey kesinlikle normal bir şey değil. Apple ile görüşün muhakkak. Garantiden halledilebilecek bir şey ise yapsınlar. Değilse telefonu değiştirsinler.

Ama ondan önce iTunes ile geri yükleme yapmayı deneyin.

Öncelikle Apple ile iletişime geçmeniz lazım, geçtiniz mi? Onlar size çözüm yöntemleri sunacaklardır, eğer çözümler işe yaramazsa da cihazı göndermenizi isterler zaten. Nasıl yapılıyor çok bilgim yok fakat randevu alabiliyorsunuz diye biliyorum. Yarın için uygun bir saate randevu alırsanız sizi ararlar.

1 haftalık ise direkt garantiye gönderin. Büyük ihtimalle size yeni telefon gönderirler.

Merhaba daha 1hafta önce aldığım iPhone 12 Pro telefonumun şarja takmazsam açılmıyor, şarja takıyorum açılıyor şarjı söküyorum açılıyor ama ekran kilitlendiğinde ne yaparsam yapayım olmuyor. Power tuşu vb tüm tuşlarım çalışıyor. Bir çözümü varsa lütfen bir yardımcı olun. iPhone 12 Pro kırmızı renk model.

Hocam bir fotoğraf atar mısınız? Çok merak ettim kırmızı Pro modelini.

Geri
Yukarı