iPhone 12 Tanıtıldı! iPhone 12 Fiyatı ve Özellikleri

Hocam bu tip Apple fanboylarına cevap vermenize gerek yok. Sadece marka algısı var.

Siz neden bu kadar Apple'ı savunuyorsunuz? Her eleştiri yapana yanıt veriyorsunuz. Fanboyluğunuzu bırakın lütfen!..
Fanboy mu? Acılarınızı anlatamıyorsunuz sanırım.

Ancak pratikte hiç de öyle değil.
Hocam kendim kullanıyorum pratikte alışınca daha mantıklısı yok :). Tek eksisi 35 dakikalık bir duş keyfinden sonra "Eyy parmak, sen kimsin?" yapması :D.
eğer cihazları daha pahalıya sunmamak adına şarj aleti kutudan çıkarıldıysa bunu kabul ediyorum. Ancak eski cihazlardan da kulaklık ve şarj aletinin kaldırılması çok saçma geldi. İkinci bir durum Lightning ile Apple kendi ekosistemini yaratmaya çalışırken Type C'ye geçmeyi düşündüğünü sanmıyorum.
Bu konuda da zaten herkeste adaptör vardır olayına girmişler ancak şu ana kadar Type-A girişli adaptör verdiler, şimdi 12'nin kablosu Type-C :D. Bari çift uçlu Type-C yapıp ona geçselermiş. Bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama bakalım göreceğiz. F1'deki "Ferrari Master Plan" olayına dönüşmesin de :D.

Evet Type C konusunda da katılıyorum. Kısaca yeni iPhone'lar için iPhone + 200 TL diyebiliriz 20W adaptör için. Ancak yurt dışında bu şarj aletinin 19 dolar, kulaklığın da 19 dolar olduğunu göz önünde bulundurmak gerek. Sıkıntı bizde yani biraz da. Yoksa çok da mevzu değil.

Evet Type C konusunda da katılıyorum. Kısaca yeni iPhone'lar için iPhone + 200 TL diyebiliriz 20W adaptör için. Ancak yurt dışında bu şarj aletinin 19 dolar, kulaklığın da 19 dolar olduğunu göz önünde bulundurmak gerek. Sıkıntı bizde yani biraz da. Yoksa çok da mevzu değil.
Benim bir sonraki değişimime kadar çözsünler de gerisi önemsiz benim için :D. Nasılsa kutumdan 25W Type-C adaptör ve kampanya ile yanında bedavaya Galaxy Buds geldi :D.

Benim yetiyor ama Samsung aldım. Paramı çöp etmeye gerek yok. 🙃
Samsung, HTC ve Xiaomi kullandım. Şuan hali hazırda Mi 9 SE kullanıyorum 1 sene içerisinde cihaz oyun oynamama rağmen takılmaya, şarjı hemen bitmeye başladı. İnan imkan olsa bu "çöp" telefonlarla uğraşmam direkt iPhone alırım.

Samsung, HTC ve Xiaomi kullandım. Şuan hali hazırda Mi 9 SE kullanıyorum 1 sene içerisinde cihaz oyun oynamama rağmen takılmaya, şarjı hemen bitmeye başladı. İnan imkan olsa bu "çöp" telefonlarla uğraşmam direkt iPhone alırım.
Hocam o telefonlara 1 yıllık güncelleme geliyor zaten. Fazla ömürleri yok.

Xiaomi kullandım, HTC kullandım, Samsung kullandım. Güncelleştirme konusunda pürüzler var fakat her biri en az 4 yıl idare etti. İçlerinden en iyisi HTC, oldukça memnun bıraktı. Ömür, güncellemeye göre değil; telefona göre biçilir.

Hocam o telefonlara 1 yıllık güncelleme geliyor zaten. Fazla ömürleri yok.
Marka fark etmeksizin direkt olarak Android telefonlardan nefret etmeye başladım. Hemen kasmaya ve takılmaya başlıyor, kamerası zaten Allaha emanet gidiyor. İmkan olsa direkt iPhone alırım. Hem 3 - 4 sene boyunca rahat kullanırım hem satarken de yine iyi bir fiyata satma imkanım olur.

Xiaomi kullandım, HTC kullandım, Samsung kullandım. Güncelleştirme konusunda pürüzler var fakat her biri en az 4 yıl idare etti. İçlerinden en iyisi HTC, oldukça memnun bıraktı. Ömür, güncellemeye göre değil; telefona göre biçilir.
İdare etmesine ben de idare ediyorum ama resmen işkence gibi gidiyor. HTC Desire 828 vardı taksiti bitmeden telefon kasmaya başladı :D

Geri
Yukarı