iPhone 12 Tanıtıldı! iPhone 12 Fiyatı ve Özellikleri

Hala çentik diyorlar. O çentiğin içindeki teknolojiyi buyurun koyun o kocaman androiklerinize, o zaman görüşelim. Çentikten önce çok daha şey var. Mesela zaten dünyanın en hızlı olan mobil işlemcisinin üstüne %30 performans koymak gibi. :D Ama yok 2500 liraya telefon alalım, iPhone 12'den iyi olsun, kutudan kılıf bile çıksın. Vay canına gerçek yenilik, gerçek teknoloji bu. :D

Çok yanlış gelmişsin sen adamım. 😅
1000 dolarlık telefonun sesinin cızırdamasına mı güleyim yoksa telefonu kendi bilgisayarıma bulut satın almadan resmi yollardan yedekleyemememe mi güleyim şaşırdım. 😂
(Bkz. iPhone 11 64 GB)

Sakin olun linççi tayfa sakin... Elinizden elmanızı alıp ısırmayacağım. :)
Eki Görüntüle 701280
Hocam bu tip Apple fanboylarına cevap vermenize gerek yok. Sadece marka algısı var.
Hala çentik diyorlar. O çentiğin içindeki teknolojiyi buyurun koyun o kocaman androiklerinize, o zaman görüşelim. Çentikten önce çok daha şey var. Mesela zaten dünyanın en hızlı olan mobil işlemcisinin üstüne %30 performans koymak gibi. :D Ama yok 2500 liraya telefon alalım, iPhone 12'den iyi olsun, kutudan kılıf bile çıksın. Vay canına gerçek yenilik, gerçek teknoloji bu. :D
Siz neden bu kadar Apple'ı savunuyorsunuz? Her eleştiri yapana yanıt veriyorsunuz. Fanboyluğunuzu bırakın lütfen!..

Ne bekliyorsun? Disko topu falan mı? Ekran da geliştirildi. İşlemci batarya performansına da etki edecek. Yeni aksesuarlar ve kablosuz şarjda fiziksel iyileştirme de geldi. Beklenti galiba disko topu.
Herhalde şunun gibi yenilik istiyorlar;
images (11).jpeg

Intel artık onu da bıraktı. AMD fanboylarının ağzından düşmüyordu.
11.nesil 10nm olacak.

@Akif hocam dikkat edin birazcık fanboy mıntıkasına doğru ilerliyorsunuz sanki aman aman :).
Apple gibi yeniliklerde başı çektiğini ve bir numara olduğunu iddia eden bir firma hala Lightning ve kafam kadar çentikten kurtulamamış, üstüne adaptörü ve kulaklığı "çevrecilik" bahanesiyle kaldırmış. Telefonunda iyileşme olabilir işlemcisinde falan gelişmiş olabilir belki ama ben hala eski ruhu hissedemiyorum.

@The Man From E.A.R.T.H., eğer cihazları daha pahalıya sunmamak adına şarj aleti kutudan çıkarıldıysa bunu kabul ediyorum. Ancak eski cihazlardan da kulaklık ve şarj aletinin kaldırılması çok saçma geldi. İkinci bir durum Lightning ile Apple kendi ekosistemini yaratmaya çalışırken Type C'ye geçmeyi düşündüğünü sanmıyorum. Çentikten bahsedecek olursak o çentiğin içinde hiçbir Android cihazda olmayan teknoloji var. Gözden daha iyi gören sensörler var. Bu sayede en stabil kullanımı sunabiliyor. %100 ekran olsa daha iyi olmaz mıydı? Evet olurdu. Ancak bu kadar stabil olmazdı. Her güzel şeyin bir kusuru olmalı. Yoksa ekran üstünden parmak izi okuyucu teoride çok mantıklı. Ancak pratikte hiç de öyle değil. :)

Geri
Yukarı