iPhone 12 vs Galaxy S23

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
27500
Evet kendisinden cok daha kotu olan telefondan sirf elma logosu var diye sasma. Sacmalamayin cok. Apple iyi marka ancak Samsung da kotu marka degil. Aralarindaki tek fark iOS ancak arada cok fark kalmadi. Android su an yeteri kadar stabil zaten. iPhone 12 hicbir konuda S23'e gore ustun degil. 13 dersin dusunulur 14 dersin dusunulur de 12 ney? Satma durumu yoksa ve alan kisi cok iOS deneyimlek istemiyorsa S23 alinmali.

Yanlış bilgi
Evet kendisinden cok daha kotu olan telefondan sirf elma logosu var diye sasma. Sacmalamayin cok. Apple iyi marka ancak Samsung da kotu marka degil. Aralarindaki tek fark iOS ancak arada cok fark kalmadi. Android'su an yeteri kadar stabil zaten. iPhone 12 hiçbir konuda S23'e gore ustun degil. 13 dersin dusunulur 14 dersin dusunulur de 12 ne? Satma durumu yoksa ve alan kisi cok iOS deneyimlek istemiyorsa S23 alinmali.

One UI ve Android rezaletinin stabil oldugunu dusunmenize katilmiyorum. Samsung kendine dev marka diyor gecen seneye kadar telefonlarina 3 sene destek veriyorlardi. iPhone 8 ve S23'e bile baksak 2 sene sonunda IP8 hala calisiyorken S23'un calisacagindan supheliyim. 10 sene Samsung kullandim gerek en ust gerek orta modellerini ancak 3 senedir iPhone kullanıyorum ve fark bariz.

Son düzenleyen: Moderatör:
One UI ve Android rezaletinin stabil oldugunu dusunmenize katilmiyorum. Samsung kendine dev marka diyor gecen seneye kadar telefonlarina 3 sene destek veriyorlardi. iPhone 8 ve S23'e bile baksak 2 sene sonunda IP8 hala calisiyorken S23'un calisacagindan supheliyim. 10 sene Samsung kullandim gerek en ust gerek orta modellerini ancak 3 senedir iPhone kullanıyorum ve fark bariz.
A50 kullanirken iPhone 11'e gecip Samsung elestirmenin mantigi ne? Eskilerden bahsetmekten sıkılmadınız mi? Samsung su an A serisine bile 4 yil guncelleme veriyor. S10 hala cayir cayir calisiyor. Kullandigin IPS LCD ekranli iPhone 11 ile sana kolay gelsin. A50 gibi berbat telefondan Apple cihaza gecis yapip OneUI kotuluyor iyiymis.

A50 kullanirken iPhone 11'e gecip Samsung elestirmenin mantigi ne? Eskilerden bahsetmekten sıkılmadınız mi? Samsung'su an A serisine bile 4 yil guncelleme veriyor. S10 hala cayir cayir calisiyor. Kullandığın IPS LCD ekranli iPhone 11 ile sana kolay gelsin. A50 gibi berbat telefondan Apple cihaza gecis yapip One UI kotuluyor iyiymis.

Giriş seviyesi Samsung'dan 14 Pro'ya geçen herkes max böyle yorum yapabiliyor anca.

A50 kullanirken iPhone 11'e gecip Samsung elestirmenin mantigi ne? Eskilerden bahsetmekten sıkılmadınız mi? Samsung'su an A serisine bile 4 yil guncelleme veriyor. S10 hala cayir cayir calisiyor. Kullandığın IPS LCD ekranli iPhone 11 ile sana kolay gelsin. A50 gibi berbat telefondan Apple cihaza gecis yapip One UI kotuluyor iyiymis.

iPhone 15 kullanıyorum bu birincisi ikincisi de A ve S serilerinden cokca telefon kullandim. Hadi abicim yasin yetmiyor olabilir ama Samsung markasini senin yasindan cok kullandim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı