Samsung Galaxy S22 veya S23 vs iPhone 12

Carlx45

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Polis Dedektifi
Arkadaşlar yazın sonlarına doğru para biriktirip telefon almak istiyorum ama epey kararsız kaldım.

Samsung S22 veya S23 modellerinin çok iyi telefon olduğu biliniyor ama gerek kamera gerekse süs amaçlı bile olsa iPhone cezbetmiyor değil.

Sizce kamera, performans, ısı, oynanabilirlik, şarj, batarya gibi özelliklerinden dolayı hangi telefon seçilmeli?

Arkadaşlar yazın sonlarına doğru para biriktirip telefon almak istiyorum ama epey kararsız kaldım.

Samsung S22 veya S23 modellerinin çok iyi telefon olduğu biliniyor ama gerek kamera gerekse süs amaçlı bile olsa iPhone cezbetmiyor değil.

Sizce kamera, performans, ısı, oynanabilirlik, şarj, batarya gibi özelliklerinden dolayı hangi telefon seçilmeli?
S23 hocam.Bu üçlü arasından bence son seçim s22 olmalı.

S23 açık ara en mantıklı seçim olur. Ve büyük hatanız var, S23 kamera konusunda da iPhone 12'den(hele 13'ten de) daha iyi. Hele S22 bile iPhone 12'den daha iyi bir kameraya sahip.
Sizin dediğiniz cezbetme, özellikle veya kalite ile cezbetme değil, reklem politikası ve bağımlı kemik kitle dedikoduları ile cezbetme.

Son düzenleme:

Üçü arasında S23 almanı tavsiye ederim. Yoğun kullanım varsa S23 Plus daha iyi bir tercih olur.

Peki S22 alsam tabiri caizse S23 ile arasında dağlar kadar fark var mıdır ?
Verimlilik/ısınma konusunda inanılmaz bir fark olur. S22 serisinin işlemcisi baya ısınıyor ve verimsiz. Kamerada da belirli bir fark olur. Özellikle video ve gece çekimi konusunda S22 serisinden beri baya iyi gelişmeler oluyor Samsung tarafında.

Geri
Yukarı