iPhone 12 vs ikinci el 13 mini

Hocam yurt dışı ürünlerini çok kafam almıyor yılın 8 ayı kullan 4 ayı devre dışı kapanma ihtimali vs aklım almadı bilsem yurt dışı düşüneceğim anlatırsanız sevinirim.

Aldıktan sonra her sene 8 ay kullanım hakkınız oluyor. Bu süre her 1 Ocak tarihinde yenileniyor yani 8 ay hakkınız geri veriliyor. Şu an alırsanız 2025 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kapandığı zaman eski bir iPhone 6S-SE1 alarak SIM kartı ona takarak Apple'ın kendi özelliği olan iCloud arama yönlendirme ile gelen aramalarınızı ve internet paketinizi yeni iPhone'unuzda kullanabilirsiniz. Bu dediğim son dört ay için idare etmelik bir yöntem. Düşünün derim :)

Aldıktan sonra her sene 8 ay kullanım hakkınız oluyor. Bu süre her 1 Ocak tarihinde yenileniyor yani 8 ay hakkınız geri veriliyor. Şu an alırsanız 2025 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz. Kapandığı zaman eski bir iPhone 6S-SE1 alarak SIM kartı ona takarak Apple'ın kendi özelliği olan iCloud arama yönlendirme ile gelen aramalarınızı ve internet paketinizi yeni iPhone'unuzda kullanabilirsiniz. Bu dediğim son dört ay için idare etmelik bir yöntem. Düşünün derim :)

Dün baktım videolara kaldırırlarsa 8 ay kullanımı o zaman sıkıntı 😃 ama mantıklı da bir yandan düşüneceğim. Teşekkür ederim.

Dün baktım videolara kaldırırlarsa 8 ay kullanımı o zaman sıkıntı 😃 ama mantıklı da bir yandan düşüneceğim. Teşekkür ederim.

Kalksa şimdiye onu çoktan kaldırırlardı ama bunun ötesini yapacaklarını sanmıyorum. İnsan haklarına aykırı olur. Ben böyle gideceğini ilerleyen dönemde enflasyon düştüğünde ise buradaki cihazları teşvik etmek adına bir tık vergi indirimi yapacaklarını düşünüyorum. Zaten diyelim 8 ay olayı kalktı. 15 Pro'nun sadece ekranı 20K para ediyor. Satayım dediğinde parça niyetine bile yüksek değerden satarsın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı