iPhone 12 vs S23

Arkadaşlar konu belli. Sizce hangisi? Uzun süre kullanacağım. Sık telefon değiştiremem.

Arkadaşlar bu arada öyle IOS hayranlığım yok ama tatlı duruyor. Bide arkadaşım da apple 15 alacak yakında. Biraz da onu kıskandım açıkcası. :(

Çok daha uyguna iPhone 15'ten bile bazı konularda daha iyi olduğu inceleyen ve karşılaştıran bir çok kişi tarafından söylenen S23'ü almak varken iPhone 12 almanızın hiçbir mantığı yok.

Şöyle ki, Ben hiçbir amiral Android'in iPhone 12'den daha stabil olacağını zannetmiyorum. iPhone 7'yi 6 sene kullandım. O kadar akıcı ve stabil idi ki. iPhone 15 aldım, eşime de iPhone 12 hediye ettim. Amiral Android'ten iPhone 12'ye geçmek farklı bir yaşam deneyimi, tarif etmek zor.
Şu stabillik nasıl bir şey arkadaş bir türlü yaşayamadığım. Ya da benim telefonda olmayan ne çok merak ediyorum. Şunu da söyleyeyim evdeki 3 yıllık exynos 990'lı S20 FE bile hala cayır cayır.

Arkadaşlar konu belli. Sizce hangisi? Uzun süre kullanacağım. Sık telefon değiştiremem.

Arkadaşlar bu arada öyle iOS hayranlığım yok ama tatlı duruyor. Bir de arkadaşım da Apple 15 alacak yakında. Biraz da onu kıskandım açıkçası. :(

S23. sakın iPhone 12'nin gözüne bakma bile. Ben 12 aldım 4-5 ay önce sonra S23 alabileceğimi öğrenince pişman oldum. Keşke araştırsaydım.

Arkadaşlar bu arada öyle iOS hayranlığım yok ama tatlı duruyor. Bir de arkadaşım da Apple 15 alacak yakında. Biraz da onu kıskandım açıkçası. :(

Kıskanmayın hocam bu arada o kendi hatası S23 Ultra alabiliyorken 60Hz bir çöpe para veriyor adam.

S23. sakın iPhone 12'nin gözüne bakma bile. Ben 12 aldım 4-5 ay önce sonra S23 alabileceğimi öğrenince pişman oldum. Keşke araştırsaydım.

Kıskanmayın hocam bu arada o kendi hatası S23 Ultra alabiliyorken 60Hz bir çöpe para veriyor adam.
Teşekkürler hocam. Biraz daha mutlu oldum dediklerinz sayesinde

S23 iPhone 15'ten bile çok iyidir. Amiral gemisidir s23.

iPhone 15 amiral gemisi değil mi? O 60 bin liralık telefona koyulan lanet 60Hz ekranı saymazsak eşit telefonlar sayılabilir bence çok iyidir demek saçmalık olur.

Hocam gerçekten neredeyse aynı performanstalar. Araştırmam sonucunda öyle buldum. Peki millet niye buna o kadar para veriyor ?
Elma logosuyla havalı oluyorlar. Kafede ters falan koyuyorsun kız düşüyor galiba. iOS'u sevdiği için alanlara lafım yok S3 Mini gücünde bir telefon çıkartsalar elma logosu olsa yine alacak insanlar var. Beyinlerinde problem oluyor onların çok umursamamak gerekiyor yani.

Geri
Yukarı