iPhone 12 vs S23

Hocam gerçekten neredeyse aynı performanstalar. Araştırmam sonucunda öyle buldum. Peki millet niye buna o kadar para veriyor ?
iPhone diye. 20 bin liraya hala iPhone 11 alıyor bu millet sadece markası için kimse kusura bakmasın. Apple özel fiyatlandırma yapmıyor. Samsung ise çok uygun yapıyor. Olay bu.

Hocam gerçekten neredeyse aynı performanstalar. Araştırmam sonucunda öyle buldum. Peki millet niye buna o kadar para veriyor ?
İphonenun piyasası var değerini anroid telefonlar gibi kaybetmiyor aksine değerleniyor. Sıfırdan iphonelere 80 bin 100 bin veren sayısı çok azdır, önceki model iphonelarını satıp yeni modele geçiyorlar cuzi fiyatlar ödeyip. 15 ve S24 kıyaslaması yapsaydınız 15 denilebilirdi, fakat 12 ve s23 arasında fark çok. Şu zamanda en kötü ihtimal 13 proyla falan giriş yapmak lazım. O yüzden s23 yerinde bir tercih olur.

Elma logosuyla havalı oluyorlar. Kafede ters falan koyuyorsun kız düşüyor galiba. iOS'u sevdiği için alanlara lafım yok S3 Mini gücünde bir telefon çıkartsalar elma logosu olsa yine alacak insanlar var. Beyinlerinde problem oluyor onların çok umursamamak gerekiyor yani.
Hocam ben bide bilgisayar da alacam. Biraz araştırmalarım sonucunda s22 de buldum aynı performanstaymışlar. Ne kadar doğrudur. Fe de var

iPhone diye. 20 bin liraya hala iPhone 11 alıyor bu millet sadece markası için kimse kusura bakmasın. Apple özel fiyatlandırma yapmıyor. Samsung ise çok uygun yapıyor. Olay bu.

O iPhone 11 hurdası 7000TL zar zor eder artık. Bırak kanka 20 bin lirayı bunu alan var ne diyosun.
Ekran Resmi 2024-03-24 12.14.24.png

Dostum ben 6s’den 12’ye geçtim. Gayet memnunum. 6s’de hala cayır cayır çalışıyordu. O kadar eski olmasına rağmen yeni model telefonlar gibi hızlıydı. Yani iPhone kalitesi der susarım. Ama alabiliyorsan 13 almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı