iPhone 12 vs S23

Değiller. 23 FE/22 de olabilir ama alabiliyorsanız 23'ten düşmeyin.

Hocam bilgisayar parası benden çıkacak babam telefon alacak. Şimdi inşallah S23 hayır demez. Omazsa S22 alacağım arkadaşlar. Umarım 2 cihazda iyidir. Beni memnun ederler fakat S23 asılcam. Babamı ikna etmeye çalışacağım.

Dostum ben 6s’den 12’ye geçtim. Gayet memnunum. 6s’de hala cayır cayır çalışıyordu. O kadar eski olmasına rağmen yeni model telefonlar gibi hızlıydı. Yani iPhone kalitesi der susarım. Ama alabiliyorsan 13 almanı tavsiye ederim.
Hocam maalesef iphone 13 alacak gücüm yok. S23 alacağım olmazsa da S22.

Hocam bilgisayar parası benden çıkacak babam telefon alacak. Şimdi inşallah S23 hayır demez. Omazsa S22 alacağım arkadaşlar. Umarım 2 cihazda iyidir. Beni memnun ederler fakat S23 asılcam. Babamı ikna etmeye çalışacağım.

Hocam maalesef iphone 13 alacak gücüm yok. S23 alacağım olmazsa da S22.
S22 işlemcisi çok güç tüketiyor o yüzden pili zayıf. Onun dışında bu işlemci farkı dışında S23'ten çok farklı değil açıkcası. Tabii ekran kamerada da çok ufak iyileştirme var. Memnun kalırsınız pili kabullenirseniz.

6s örneği gelmiş yine. Şaşmazlar. 2015 zamanında kalmışlar hala. Bu forumda en önemsenmemesi gereken yorumlardan birisi 6s ya da 6 örneği. 2024 yılındayız sizin 2015 yılındaki telefonunuzun hala çalışması bir örnek değil. S10 hala cayır cayır çalışıyor 5 yıllık telefon ve daha da çalışacak. 2024 yılındaki Android'i 2015 yılındaki Android ile kıyaslamayı bırakın.
S22 pil ömrü dışında iyi telefon. S23 FE yerine daha mantıklı ama S23 ikisinden de daha iyi bir seçim olur.

S22 işlemcisi çok güç tüketiyor o yüzden pili zayıf. Onun dışında bu işlemci farkı dışında S23'ten çok farklı değil açıkcası. Tabii ekran kamerada da çok ufak iyileştirme var. Memnun kalırsınız pili kabullenirseniz.
Hocam babamı aşırı zorlayacam S23 için herşeyi yaparım :D

Farklı zamanlarda değil, aynı anda kullanan arkadaşlar yoruma toplansın ve samimi cevap versin. Hayatının hiçbir kısmında iOS kullanmamış veya iPhone 6s'den öteye geçmemiş arkadaşlar, lütfen kağıt üzerindeki istatistiksel verilere bakarak karar vermesin. Ben işim gereği hem Android hem de iOS kullanmak durumunda kalıyorum ve fark bariz tartışmaya kapalıdır benim için ve istediğim telefonu savunur, överim, kimse karışamaz. 😄

Farklı zamanlarda değil, aynı anda kullanan arkadaşlar yoruma toplansın ve samimi cevap versin. Hayatının hiçbir kısmında iOS kullanmamış veya iPhone 6s'den öteye geçmemiş arkadaşlar, lütfen kağıt üzerindeki istatistiksel verilere bakarak karar vermesin. Ben işim gereği hem Android hem de iOS kullanmak durumunda kalıyorum ve fark bariz tartışmaya kapalıdır benim için ve istediğim telefonu savunur, överim, kimse karışamaz. 😄
Kullandığınız Android telefonu söyler misiniz? 6s örneği vermeyin yorumunuz umursanmayacak hale gelmesin. Android telefonlar 9-10 ay sonra kalitesini kaybediyor demişsiniz. Fanboy olduğunuz için engelleyeceğim yoksa bu konu aşırı sapar konu sahibinin zararına olur. S23 yerine doğru düzgün bir sebep olmamasına rağmen iPhone 12 öneren bir kişinin akıl sağlığını sorgularım. iPhone 13 olabilir ancak 12 gibi bir telefon yok mantığı yok yani iOS'u denemeyi aşırı istemiyorsa. Tabii sizin fikriniz ama komik fikirleriniz bizi güldürüyor. S10 örneği vereyim ben de. S21 yine olabilir bak bakalım patlamış uçmuş mu? S10 ya da S21 ile ilgili donma kasma kamera kalitesi düşmesiyle ilgili bir video falan bulursan konu aç gelelim. Öyle aklınızdan sıktığınız şeylerle insanları yanlış yönlendirmek olmuyor maalesef.

Son düzenleme:
Kullandığınız Android telefonu söyler misiniz? 6s örneği vermeyin yorumunuz umursanmayacak hale gelmesin.
Hangi kıyaslamaya ihtiyacınız olduğunu belirtin, onları sizin için karşılaştırayım. Mobil yazılımlarda testler yaptığımız onlarca telefon var. Konumuz S23 ve iPhone 12 olduğu için tercihim bellidir, iPhone 12. Yukarıda arkadaşlar iPhone 3G'den örnek verince, ben de iPhone 7'yi güçlü Android telefonlarla kıyaslayıp yine Android'i seçmediğimi belirttiğim için yorumumda iPhone 6s sınırı çekmek isterim. Umarım yorumum "umursanmayacak" bir hale gelmez, aksi halde oldukça üzülür ve endişelenirim.(!)😭

Kıyaslamak mı? Kağıt üzerindeki verilere bakmıyoruz olmaz ki dediğin gibi. 😭 Senden S10 ya da S21 ile ilgili kastığına ya da kamera kalitesinin düştüğüne dair kanıt bekliyorum sadece. Amiralliğini kaybediyormuş ya aman diyeyim. Yakınlarım arasından Note 8 ve S9 kullanan var onlara sattırayım 5 yılı geçmiş Android telefonun patlama ihitmali olabilir. Geçen forumda 6 yıl S8 kullanıp S23'e geçen vardı kastı mı diye sorduğumda S8 için hayır dedi. Sanırım bizim için özel Samsung üretiyorlar aman be olaya bak. Bu arada benim S24 cihazım özel değil. Kasıyor iPhone 5s bile daha hızlı. Çakma cam kullanmışlar ketçap kutusundaki plastik gibi aynı. Bundan sonra iPhone 7 alacağım Android telefonlar zaten 10 ay sonra 7'den bile kötü çekiyor birisi öyle demiş forumda.

Kıyaslamak mı? Kağıt üzerindeki verilere bakmıyoruz olmaz ki dediğin gibi. 😭 Senden S10 ya da S21 ile ilgili kastığına ya da kamera kalitesinin düştüğüne dair kanıt bekliyorum sadece. Amiralliğini kaybediyormuş ya aman diyeyim. Yakınlarım arasından Note 8 ve S9 kullanan var onlara sattırayım 5 yılı geçmiş Android telefonun patlama ihitmali olabilir. Geçen forumda 6 yıl S8 kullanıp S23'e geçen vardı kastı mı diye sorduğumda S8 için hayır dedi. Sanırım bizim için özel Samsung üretiyorlar aman be olaya bak.
Sizi ikna etmek zorunda hissetmiyorum. Ancak bu konuda cevabım nettir. Ne yazık ki, iPhone sizi üzebilecek olsa da her zaman daha kaliteli olacaktır.☹️

Geri
Yukarı