iPhone 12 vs S23

Sizi ikna etmek zorunda hissetmiyorum. Ancak bu konuda cevabım nettir. Ne yazık ki, iPhone sizi üzebilecek olsa da her zaman daha kaliteli olacaktır.☹️
Edemezsiniz ki. ☹️☹️ Çünkü S10 ya da S21 ile ilgili herhangi bir yavaşlama kamera kalitesinin düşmesi gibi olay bulamayacaksınız. 2015 yılında kalmanız da sizin sorununuz. S10 öncesinde Android iOS karşısında çöptü bunu kabul ediyorum. iOS şu an Android'e göre yine daha stabil yine kabul. Ama sizin atıp tuttuğunuz ve asla kanıtlayamayacağınız şeyler gibi durumlar da yok. Ama kendinizi kandırmayı seviyorsunuz sanırım. Bu da iyi bir şey başkalarına yapamadğınızı kendinize yapın. İyi günler. 🌹

Edemezsiniz ki. ☹️☹️ Çünkü S10 ya da S21 ile ilgili herhangi bir yavaşlama kamera kalitesinin düşmesi gibi olay bulamayacaksınız. 2015 yılında kalmanız da sizin sorununuz. S10 öncesinde Android iOS karşısında çöptü bunu kabul ediyorum. iOS şu an Android'e göre yine daha stabil yine kabul. Ama sizin atıp tuttuğunuz ve asla kanıtlayamayacağınız şeyler gibi durumlar da yok. Ama kendinizi kandırmayı seviyorsunuz sanırım. Bu da iyi bir şey başkalarına yapamadğınızı kendinize yapın. İyi günler. 🌹
Peki sizce neden kendimi kandırayım?🤔

Kesinlikle S23. S23 zaten iPhone 14 ile karşılaştırılan bir cihaz. Ben arkadaşınızın yerinde olsaydım o çöp cihaza 60k vermek yerine S24 Plus veya S24 Ultra alırdım. İki cihazda iPhone 15'i ezen cihazlar. 60hz ekranı da telefonu iyice berbatlaştırıyor. Eğer 20k bütçeye düşerseniz ve batarya önemliyse S23 FE, bana tek şarjda ortalama 5 saat ekran süresi yeter diyorsanız S22 almanızı öneririm.

Elma logosuyla havalı oluyorlar. Kafede ters falan koyuyorsun kız düşüyor galiba. iOS'u sevdiği için alanlara lafım yok S3 Mini gücünde bir telefon çıkartsalar elma logosu olsa yine alacak insanlar var. Beyinlerinde problem oluyor onların çok umursamamak gerekiyor yani.
Dostum bu konuda haklısın. Anlamadım Apple iPhone satın aldıgında zengin gibi gözükyorlar mı? Yarısı ısırılmış elma sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı