iPhone 12'den iPhone 15'e geçilir mi?

Arkadaşlar yaklaşık 2.5 yıldır iPhone 12 kullanmaktayım. Şu an ülkedeki kurun çok artmamasından ve maaşların artmasına rağmen iPhone 15'e zam gelmemesinden dolayı iPhone 15'e geçsem mi diyorum. Ayrıca elimdeki iPhone 12'nin de ikinci el piyasasındaki değeri artık stabil kalacak gibi hissediyorum. Normalde iPhone 16 çıkınca ona geçesim vardı ama fiyatların şu an makul seviyede olması nedeniyle iPhone 15'e geçsem mi diyorum sizin düşünceleriniz nelerdir?

Geçtiğinize değer yenilikler var geçilir. iOS düşünüyorsanız Pro modellere bence öncelik verin bütçeniz dahilinde.

7-8 ay sonra çıkacak model için bekle diyorsunuz o zamana kadar Apple 3 kere daha fiyat arttırır al geç 16 çok çok harika olduysa yükseltirsin zaten.

Apple fanı değilim de iPhone kullanan adama android önermeyin çoğu bir daha android kullanmaz çünkü. İOS işletim sistemi kullanan bir daha Androide dönmek istemiyor genelde. Bir de 15'e geçilir mi demiş başka cihaz sormamış. Geçilir arkadaşım bırak 15'i 12'den 13'e bile geçilir.

Ben iPhone 15 kullanıyorum. Kesinlikle geç efsane cihaz. Xiaomi’den geçtim ben de.

Geri
Yukarı