iPhone 11'den iPhone 12'ye geçilir mi?

swiftes

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 2, 2 buçuk senedir iPhone 11 kullanıyorum ve batarya seviyem %83'lere kadar düştü. Bu sene sonunda da güncelleme almayı bırakacak. Elimde telefona ayırabileceğim çok fazla bir bütçe olmadığı için iPhone 11'i iPhone 12 ile değiştirmek istiyorum. Eski telefonumu verdiğimde kampanyalarla beraber ekstra 9500TL vereceğim. İphone 13 almak istediğimde ise beni 20.000 tl fark karşılıyor. Sizce değiştirmeli miyim?

Son düzenleme:
Merhaba, 2, 2 buçuk senedir iPhone 11 kullanıyorum ve batarya seviyem %83'lere kadar düştü. Bu sene sonunda da güncelleme almayı bırakacak. Elimde telefona ayırabileceğim çok fazla bir bütçe olmadığı için iPhone 11'i iPhone 12 ile değiştirmek istiyorum. Eski telefonumu verdiğimde kampanyalarla beraber ekstra 9500TL vereceğim. Sizce değiştirmeli miyim?

Çok gereksiz olur. Yeni çıkacak SE modelini bekleyin derim.

telefonunuzu kendiniz 2. el olarak satın teleofncuya vermeyin ölü fiyat verir ve evet 12 ye geçilir özellikle 11 in dandik ekranından kurtulmak için

Yani daha üst bir modele geçmek, en azından 13'e geçmek daha iyi olur ama ios istiyorsanız ve yukarı çıkma şansınız yoksa olabilir. Sonuçta kullanılmış bir telefondan 0 telefona geçeceksiniz.

telefonunuzu kendiniz 2. el olarak satın teleofncuya vermeyin ölü fiyat verir ve evet 12 ye geçilir özellikle 11 in dandik ekranından kurtulmak için
Trendyolda nakite çevir kampanyasında 14.000TL ve ekstra trendolun kendi ek kampanyasına özel 3500 TL ek veriyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı