iPhone 12'nin kamerası 11 Pro'dan daha mı iyi olur?

Enginmurat

Centipat
Seneye çıkacak olan iPhone 12'nin kamerası daha iyi olur mu? Ben video çekmek için kullanacağım da daha çok. XS Max'le Pro Max'in kamera farkı var? Ama kalite olarak nasıl daha mı iyi videoları? Teşekkürler arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye çıkacak Iphone 12 ile şimdiki 11 PRO modelinden çok üstün olmaz. Apple kamera tarafinda kisa sürede radikal değişiklik yapmaz. XS MAX modeline göre de 11 PRO MAX hem daha iyi fotoğraf hem de daha iyi video çekiyor. Iphone uzun bir aradan sonra kamera tarafinda ciddi bir atak yapti.

Kısmet:) Ama Apple sanırım 2020 ile beraber tasarımsal değişikliğe gidecek. Bundan kamera ve performansı da büyük oranda etkilenecektir. Hatta bu 11 modeline çoğu kişi son geçiş modeli olarak bakıyor ve 2020 ve 12 modeli ile beraber tamamen farklı bir iPhone geleceğini düşünüyorlar.

Kamera için xs ve xs max berbat onu söyleyeyim. Çok yapay bi kameraya sahip. Hele ön kamerası ölüm. Yakınlaştırınca aşırı pastel gözüküyor her iki kamera da. Lg g2 kullanan varsa bilir. Ben memnun değilim şahsen xs kamerasından. 11 pro ile birlikte gerçekten çok şey değişti ön ve arka kamerada. 12 ile birlikte pek bir değişiklik olmaz.

Muazzam farklar olur, insanlar ailesinde ki her ferde satın almaya çalışır. Sadece kamera değil her türlü konuda üstün bir cihaz gelecektir ben böyle düşünüyorum.

iPhone 12 Max’ın kamerası kesinlikle iPhone 11 Max’tan güzel olur.

Fakat; iPhone 12yle iPhone 11 Max’ı kıyaslayacak olursak bir geçmişe göz atmakta fayda var. Geçen sene buna benzer bir soru sorsaydın büyük ihtimalle soracağın soru “ iPhone11’in kamerası iPhone XS Max’tan daha mı iyi olur?” olurdu. Tebrikler kendi sorunun cevabını büyük ihtimalle doğru cevapladın:D

Gerçeği tabii ki bilemeyiz, geldiği zaman hep birlikte göreceğiz ama mutlaka yeni iyileştirmeler ve özellikler olacaktır arasında küçük farklar olsa bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı