iPhone 13, 240 Hz Destekli Ekran İle Gelebilir

Hocam şu an gereksiz diyelim. Nereden baksan iPhone 13'un tanıtılmasına çok yok sayılır. Teknoloji dünyası için kısa bir sürede stabil 240Hz sağlayabileceklerini düşünmüyorum. En azından iPhone 14 ve 15 modellerinde getirebilirler.
Apple'a güveniyorum bu konuda. Getirmeyi düşünüyorlarsa bataryanın icabına bakarlar. Bakmazlarsa güvensizlik yaratır ve pazar payları bile düşebilir. Ancak buna benzer bir çok adım attı Apple ve neredeyse hepsinde başarılı oldular. 240 Hz gerçekçi gelmese de 90 Hz üstü gerekli artık.

Apple'a güveniyorum bu konuda. Getirmeyi düşünüyorlarsa bataryanın icabına bakarlar. Bakmazlarsa güvensizlik yaratır ve pazar payları bile düşebilir. Ancak buna benzer bir çok adım attı Apple ve neredeyse hepsinde başarılı oldular. 240 Hz gerçekçi gelmese de 90 Hz üstü gerekli artık.
Aynen hocam, zaten 13 ile birlikte 120Hz gelmesine kesin gözüyle bakılıyor artık.

Ben ekran büyüsün demiyorum. Gereksiz özellikler ile fiyat şişirdiklerinden bahsediyorum.
Kime göre gereksiz hocam? Hala insanlar anlamıyor. Sizin için gereksiz, genel kanıya varamazsınız. Bu telefonu profesyoneller alıyor. Herkes bizim gibi PUBG oynayıp, sosyal medyada gezinmiyor. Anlayın artık şunu.

Geri
Yukarı