iPhone 13 4 saatte %70 şarj harcadı

Adaptör D&R'dan aldım YouTube'deki orijinal sahte kıyas videolarınıda izledim bir fark göremedim.

Cihazda sıfır Hepsiburada kendisi satıyordu ondan aldım.

iOS 16.5 telefonu aldığım ilk gün güncelledim ( 19 Mayıs )

Son durum ne hocam? iPhone 13 kullanıyorum aynı şekilde mobil veride su gibi gidiyor şarj.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 saat 48 dakika ekran süresindeyken öğlen şarja takmıştım 80'de çıkardım. Şu an ekran süresi 6 saat 13dakika 4 buçuk saat bile olmadan 70 yemesi normal mi?

Saat oranlarına pilden mi bakıyorsunuz? Eğer öyleyse her şarja taktığınızda orası sıfırlanır yani 6 saat 13 dakika da 70 yemiş oluyor eğer öyleyse normal.

Son durum ne hocam? iPhone 13 kullanıyorum aynı şekilde mobil veride su gibi gidiyor şarj.
Durum hala aynı su gibi gidiyor sadece sosyal medya ve mobil veri kullanımı ile maksimum 5-5.5 saati görüyorum genelde daha aşağısı, normal mi değil mi bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum hala aynı su gibi gidiyor sadece sosyal medya ve mobil veri kullanımı ile maksimum 5-5.5 saati görüyorum genelde daha aşağısı, normal mi değil mi bilemem.

Evdeyken Wi-Fi ile kullanımda %20-25'e kadar 8-9 saat ekran süresi veriyordu. Şimdi yurttayım Full mobil veri dediğiniz gibi 5-6 saat anca gidiyor üstelik zayıf sinyal nedeniyle fazla gidebiliyor.

Evde Wi-Fi ile kullanım ile dışarıda mobil veri ile kullanım çok fark ettiriyor. Dışarıda ekran parlaklığı otomatik olarak yüksek olduğundan bir de telefon sürekli şebeke arayıp 4G bağlantısını kullandığından bazen benim de dışarıda şarjım 3.5 saatte bitiyor. iPhone 11 kullanıyorum 3 yıllık cihazım ve pil sağlığı 83.

Yeni konular

Geri
Yukarı