iPhone 13 alınır mı?

Ekosistemde değil ki. iPhone kullanıcısı olarak S23 almasını tavsiye ederim. 13 fiyatını haketmiyor.
11 daha ucuz ve daha iyi. Eğer illa önereceksen bari 11 öner.

Ekosistemde değil ki. iPhone kullanıcısı olarak S23 almasını tavsiye ederim. 13 fiyatını haketmiyor.
Ben de ekosistemde değildim fakat iPhone aldıktan sonra büyük bir kullanım rahatlığı olduğunu fark ettim. Şuan saatim telefonum kulaklığımla ekosistemdeyim ve bu üçü harika senkronize çalışıyor. Yakın zamanda macbook ile de ekosistemi genişletmeyi düşünüyorum.

11 daha ucuz ve daha iyi. Eğer illa önereceksen bari 11 öner.

IPS 828p ekran kalın çerçeveler 17k fiyat. Onun yerinede S22 alsın. Her açıdan daha iyi. Apple fanboyuna laf anlatamazsın. Elma logosu var değer kaybetmiyor diye Apple önermeye devam eder.

Apple'ın her şeyi alınır git al kardeşim. durma net.
Apple temizlik bezi... Anlıyorum.

Ben de ekosistemde değildim fakat iPhone aldıktan sonra büyük bir kullanım rahatlığı olduğunu fark ettim. Şu an saatim telefonum kulaklığımla ekosistemdeyim ve bu üçü harika senkronize çalışıyor. Yakın zamanda MacBook ile de ekosistemi genişletmeyi düşünüyorum.

iPhone XS+AirPods Pro 1. nesil+ Apple Watch 4 kullanıcısı olarak sizi anlıyorum. Her şey birbirine senkronize çalışıyor fakat şu an bu fiyata alınır bir yanı yok. XS e 13K vereceğime S21 FE alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı