iPhone 13 alınır mı?

iPhone Xs+AirPods Pro 1. nesil+ Apple Watch 4 kullanıcısı olarak size atılıyorum. Her şey birbirine senkronize çalışıyor fakat şu an alınır bir yanı yok.
Fiyat olarak karşılaştırmasını bilmem. Cebimde para varsa alırım. Arkadaş da alınır mı yazmış. Evet alınır dedim. Bunun dışında tabii ki ekonomik değer kıyaslaması da yapılmalıdır.

Sonra A34 ile arkası aynı olsun jdlgfdkflgd.

iPhone 13 ile 14./SE 2022 ile iPhone 8/11 ile 12 aynı kasa oluyor o zaman. Ayrıca A34 plastik kasaya sahip.

1683288748090.png

Fiyat olarak karşılaştırmasını bilmem. Cebimde para varsa alırım. Arkadaş da alınır mı? Yazmış. Evet alınır dedim. Bunun dışında tabii ki ekonomik değer kıyaslaması da yapılmalıdır.

O zaman her şey alınır burada alınır mı? Derken F/P oranını soruyor arkadaş. Değilse 14 Pro Max alırdı.

IPS 828p ekran kalın çerçeveler 17k fiyat. Onun yerinede S22 alsın. Her açıdan daha iyi. Apple fanboyuna laf anlatamazsın. Elma logosu var değer kaybetmiyor diye Apple önermeye devam eder.

Apple temizlik bezi... Anlıyorum.
"Apple Fanboy" olduğumu nereden çıkardınız affedersiniz ? Apple kullanan/öneren herkes fanboy olmuyor. Açıklaması sadece bu : (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
"Apple fanboy" olduğumu nereden çıkardınız affedersiniz? Apple kullanan/öneren herkes fanboy olmuyor. Açıklaması sadece bu: (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazen Samsung yerine Apple önerdim ben çoğu kişiye. Apple önerince fanboy olmuyorsun zaten. S22 yerine iPhone 11 al deyince fanboy oluyorsun.
Düzenleme: Mac nefretim yok.

11 daha ucuz ve daha iyi. Eğer illa önereceksen bari 11 öner.
Nası daha ucuz ve daha iyi ya. Iphone 11'in ekranı OLED bile değil ki 13te tasarım, ceramic shield,ekran gibi bir çok yeni güzel şeyler var.

Nasıl daha ucuz ve daha iyi ya. iPhone 11'in ekranı OLED bile değil ki 13'te tasarım, ceramic Shield, ekran gibi birçok yeni güzel şeyler var.

Sanırım arkadaş 11 kullanıyor. Bu arada Intel Pentium 4 i9 10900K'den daha iyi bence çünkü küçük ve sevimli. (!)

Geri
Yukarı