iPhone 13 cihazından sıvı akması

Daha önceden içine girmiş bir sıvı varsa o akmış da olabilir.
Sıvı girmesine imkan yok yağmurlu havada bile telefonu cebimden çıkartmıyorum. Telefonu alalı 3 hafta oldu
Muhtemelen telefonu kılıf ile kullanıyorsunuz ve kılıfı çıkardığınızda da bununla karşılaştınız. Şahsen ben bunun kurumuş ter olduğunu düşünüyorum. Başka bir şey olmasına imkan vermiyorum.
Evet kılıf ile kullanıyorum fakat terimin böyle sarı ve yapışkan jel gibi olmasına imkan veremiyorum. Çokça cihaz kullandım kap ile hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım

Ustam telefonu direkt olarak Vatan, MediaMarkt vs. gibi sanal marketlerden mi aldın yoksa 2. el telefoncusundan mı? Ona göre slikon erimesi gibi bir durum olabilir.

Ustam telefonu direkt olarak Vatan, MediaMarkt vs. gibi sanal marketlerden mi aldın yoksa 2. el telefoncusundan mı? Ona göre slikon erimesi gibi bir durum olabilir.
Hocam direkt gidip Apple Zorlu Center’dan aldım sıfır olarak

Sıvı girmesine imkan yok yağmurlu havada bile telefonu cebimden çıkartmıyorum. Telefonu alalı 3 hafta oldu.

Evet kılıf ile kullanıyorum fakat terimin böyle sarı ve yapışkan jel gibi olmasına imkan veremiyorum. Çokça cihaz kullandım kap ile hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Cihazın değişimini talep ediniz ve neden olduğu hakkında bilgi almaya çalışınız.

Bataryayı yapıştırmaya yarayan tutkal sıvılaşıp akmış olabilir gibi geldi bana. Bataryayla alakalı bir şey de olabilir. Onun dışında içinde akma yapabilecek hiç bir şey yok cihazın ilk defa böyle bir şey gördüm bizi de lütfen süreç hakkında bilgilendir hocam.

Tekrardan merhabalar. Apple teknik servise gittim. Telefonun bataryasından böyle bir sıvı gelseydi pilin içerisindeki bir madde oksijen ile temas ettiğinde telefonun alev alacağını söylediler ve bataryayı elediler. Birkaç test yaptılar kullanıcı tarafından herhangi bir sıvı temasının olmadığını söylediler. Telefonun çalışma aksamında herhangi bir problem olmadığı için bir işlem yapmadılar. Tekrarlanması durumunda tekrar getirmemi istediler. Çok anlamsız bir sonuç çıktı. Sıvının kaynağı meçhul kaldı. Kabı hiç çıkartılmamış bir telefonun dört bir yanını nasıl böyle yapışkan bir şey sardı hala anlam veremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı