iPhone 13 çıkınca alınır mı?

Paran yetiyorsa almak mantıklı çünkü iphone en iyi markalardan biri ama yurtdışında . Burda 30000 lira bir tele verilmez . Paranız varsa yada yurtdışındaysanız alınır . Türkiyede biraz daha düşük f/p modeller alınır (Xiaomi , Huawei ) .

Ama ben şuan keşke, rog alacağıma bir iphone modeli alsaydım diye yakınıyorum, paran varsa al geç git.

Bak şimdi. SE Plus çıksın bir yahu. Sanki çıkınca alacak para olacak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paran yetiyorsa almak mantıklı çünkü iPhone en iyi markalardan biri ama yurtdışında. Burada 30000 lira bir tele verilmez. Paranız varsa ya da yurtdışındaysanız alınır. Türkiye'de biraz daha düşük F/P modeller alınır (Xiaomi, Huawei ).

Asla Huawei almayın evet güzel performansı iyi ama çok hassas bir düşürüşünde çatlıyor herhalde 2 kat kırılmaz cam taktırman lazım.

O telefonu almak içim çabaladığın saatlere değecek mi? İlk önce bu soruyu kendine sormanı öneririm.

Apple telefon olarak alınır ama bilgisayar olarak falan alınmaz. Adamlar GTA V açamayacak bilgisayara 13000 TL koyuyor evet amacı bu değil ama o paraya daha iyi notebook alıp işlerini görebileceklerini bilmiyorlar.

Apple telefon olarak alınır ama bilgisayar olarak falan alınmaz. Adamlar GTA V açamayacak bilgisayara 13000 TL koyuyor evet amacı bu değil ama o paraya daha iyi notebook alıp işlerini görebileceklerini bilmiyorlar.
Doğru söylüyorsun hocam o paraya abim Lenovo legion 5 aldı.
İ7 10. Nesil
1660Ti ekran kartı falan var.

@buton22 Telefon ile ilgili konuşuyoruz. Her bilgisayar sadece oyun oynamak için üretilmiyor. 🙄

Dosya Ekleri

• ccd5810ed6fb8a13e13bece1ca82bb4edf61be39a8e411f62c3046f6c861ae33.jpg
    ccd5810ed6fb8a13e13bece1ca82bb4edf61be39a8e411f62c3046f6c861ae33.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar alacak durumum var ve uzun zamandır iPhone kullanıcısıyım ama fiyatı ne kadar olur bilmediğim için sormuştum ama özellikleri beni cezbediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı