iPhone 13 ekran süresi ne kadar olmalı?

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Telefonu daha 3 gündür kullanıyorum pil sağlığı %100 ekran süresi 6.5 saat falan götürüyor olması gereken bu mu? Bana biraz düşük geldi. Forumda bazı kişiler telefonun yeni olduğu için ilk 1-2 hafta biraz daha az süre verip bir iki hafta sonunda daha fazla süre vereceğini söylemişler. Böyle bir şey doğru mu?

@BehzatAmirim Hocam bir bakar mısınız?

Son düzenleme:
Telefonu daha 3 gündür kullanıyorum pil sağlığı %100 ekran süresi 6.5 saat falan götürüyor olması gereken bu mu? Bana biraz düşük geldi. Forumda bazı kişiler telefonun yeni olduğu için ilk 1-2 hafta biraz daha az süre verip bir iki hafta sonunda daha fazla süre vereceğini söylemişler. Böyle bir şey doğru mu?

@BehzatAmirim Hocam bir bakar mısınız?
Telefon daha yeni ise batarya optimize oluyordur. İleride daha çok performans alırsın.

04bacd0a-35a4-44b6-b47f-ed1a78083bec.jpeg

Pil sağlığı %100 olan iPhone 13. Bir aylık felan. *Cihazın tam performansı değil.

Telefon daha yeni ise batarya optimize oluyordur. İleride daha çok performans alırsın.

Eki Görüntüle 2011596
Pil sağlığı %100 olan iPhone 13. bir aylık falan. *cihazın tam performansı değil.

Telefon daha 3 günlük hocam demek ki daha optimize olmamış teşekkürler.
Hocam bir de attığınız fotoğraftaki yere nasıl gidebilirim bende açık ekran falan diye yazmıyor ekran süresi.

IMG_0061.png
Bende böyle gözüküyor.

Hocam bir de attığınız fotoğraftaki yere nasıl gidebilirim bende açık ekran falan diye yazmıyor ekran süresi.

Eki Görüntüle 2011617
Bende böyle gözüküyor.
Ayarlar-pil. Ayrica cihaz ile disardayken mi bu sureyi aldiniz? Mobil veri inanilmaz sarj yiyor. Asagi yikari 0-100 icin 8 saati zor goruyor ki ortalamam 7 bu durumda.

Telefon daha 3 günlük hocam demek ki daha optimize olmamış teşekkürler.

Eki Görüntüle 2011617
Bende böyle gözüküyor.
İleride optimize olur. Daha verimli performans alırsınız.

Ayrica cihaz ile disardayken mi bu sureyi aldiniz? Mobil veri inanilmaz şarj yiyor.

Hocam yarım saat falan mobil veri kullandım herhalde Wi-Fi kötü olduğundan otomatik geçiş yapmış sanırım mobil veriye.

Asagi yikari 0-100 icin 8 saati zor goruyor ki ortalamam 7 bu durumda.

Bunu mobil veri içinmi söylediniz hocam yoksa normal Wi-Fi ile kullanım içinmi 7 8 saat alıyorsunuz.

Hocam yarım saat falan mobil veri kullandım herhalde Wi-Fi kötü olduğundan otomatik geçiş yapmış sanırım mobil veriye.

Bunu mobil veri içinmi söylediniz hocam yoksa normal Wi-Fi ile kullanım içinmi 7 8 saat alıyorsunuz.

Wi-Fi ile 8-8.30. Mobıl verıde ise yogun kullanım veya Wi-Fi-verı karısık fark etmeksızın 7 civarı, 6'yı bile gordum ama 8'i ben hiç gormedım. İlla gorenler vardır dıye yazdım 8'i. İphone kullanıcıları bır sekılde oldugundan daha ıyı gosterıyor degerlerı:D Ekran suresı konusunda buyuk kazık yedım ınsanlardan. En az dedıklerı degerleri en fazla olarak alıyorum...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı