iPhone 13 Kaliteli Ekran Koruyucu Önerisi

Bütçe
100

Knight Davion

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar.

iPhone 13 için incelemelerde ekranının kolayca çizilebildiğinden bahsetmişler ki kolayca çizilmese bile ekran koruyucusuz kullanmak TR şartlarında pek mantıklı olmadığından dolayı iPhone 13'e ekran koruyucu almaya karar verdim.

Bu konuda almış olan arkadaşlardan ya da incelemesini izlemiş ya da tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ederim.

Sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçemi aşıyor hocam.

Bunada bakabilirsiniz hocam.

Kendi sitesinde indirimde.

Bütçemi aşıyor hocam.

Bütçeniz iPhone 13 alacak kadar mıydı?

Telefon ile en uyumlu ve adam gibi koruma sağlayacak olan markalar Spigen, Caseology, UAG, Buff, ESR ve Dafoni'dir.

Bunlar bütçenizin üzerindeyse 20 TL'lik Çin malı ekran filmlerinden yapıştırın.

Ferrari alıp çin malı lastik takmaktan farkı kalmasın.

Bütçeyle doğru orantılı olsun demedik zaten. Buff bile bütçe aşıyorsa sormanın bir manası yok anlamında dedik!

Bizi ilgilendirmezse ne diye konu açıp soruyorsunuz o zaman?

Gidin en ucuzundan bir tane taktırın.

konuyu hortlattım ama haftaya gelecek olan telefonum için bu spigen camı aldım kolay takma aparatı nedeniyle bunu seçtim kaliteli yazmışsınız ama iyimidir genede bir sorayım

Bütçeniz iPhone 13 alacak kadar mıydı?

Telefon ile en uyumlu ve adam gibi koruma sağlayacak olan markalar Spigen, Caseology, UAG, Buff, ESR ve Dafoni'dir.

Bunlar bütçenizin üzerindeyse 20 TL'lik Çin malı ekran filmlerinden yapıştırın.

Ferrari alıp çin malı lastik takmaktan farkı kalmasın.
Spigen ve esr de stok yok, buff fiyatı uçuyor. Dafoni markalı koruyucu bulabildim. Gerçekten kaliteli midir kullanan varmı ona göre sipariş geçeceğim.

Spigen ve esr de stok yok, buff fiyatı uçuyor. Dafoni markalı koruyucu bulabildim. Gerçekten kaliteli midir kullanan varmı ona göre sipariş geçeceğim.
Valla ben 13 pro aldım, alırken tekefoncu koruyucu taktı ve gayet memnunum. Markasını bilmiyorum. Bu arada mat koruyucu takmayın, Oled ekrandan hiç bir şey anlamazsınız. 360P bideo izler gibi bakarsınız telefon ekranına. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı