iPhone 13 kilit sesi kısık geliyor

Hocam yeni farkettim şöyle yapınca ses normal geliyor deneyin isterseniz bakalım sizde de öyle mi? Klavyeyi açın arka arkaya bir kaç kere herhangi bir tuşa basın. Hemen ardından kilit tuşuna basın ses normal geliyor.
Onun farkındayım birine mesaj yazdıktan sonra ya da klavyeyi kullandıktan sonra ses yüksek seviyeye geliyor sonra kilit tuşuna basıldığında ses yüksek seviyeden çıkıyor Ama bu kadar uğraşa ne gerek var ki :) . Dün Apple Canlı destek ile görüştüm Face ID, Dikkat ve Farkındalık özelliği kapattırıp denettiler ilk başta düzeldi gibi geldi ama sabahtan beri yine aynı kilit sesi az geliyor. Çok ilginç, ve bir sürü forumlarda bu konudan muzdarip olanlar var.

Son düzenleme:
Bende iPhone 13 kullanıcısıyım yaklaşık 1 aydır, aynı problem bende de var. XS'den bu modele geçtim onda öyle bir durum yoktu. Kafaya takılacak bir şey mi bilmiyorum ama bazen hiç duyulmuyor, bazen kısık, bazen de çok yüksek çıkıyor ses. Birkaç yerde daha bu sorunla karşılaşanların yazılarını okudum ama çözüm yok maalesef.

Hocam yeni fark ettim şöyle yapınca ses normal geliyor deneyin isterseniz bakalım sizde de öyle mi? Klavyeyi açın arka arkaya birkaç kere herhangi bir tuşa basın. Hemen ardından kilit tuşuna basın ses normal geliyor.

Merhaba cihazım 13 Pro aynı şekilde bir problem var. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba?

Merhaba cihazım 13 Pro aynı şekilde bir problem var. Bir çözüm bulabildiniz mi acaba?
Merhaba, en son yazalı 1 sene olmuş, hala devam ediyor. Ama duymamaya, takılmamaya çalıştım. Şuan beni rahatsız etmiyor bile. Eski telefonum XS'di onda böyle bir durum yoktu. Bunun da çözümü yok size tavsiyem duymamaya çalışın.

Merhaba, en son yazalı 1 sene olmuş, hala devam ediyor. Ama duymamaya, takılmamaya çalıştım. Şu an beni rahatsız etmiyor bile. Eski telefonum XS'di onda böyle bir durum yoktu. Bunun da çözümü yok size tavsiyem duymamaya çalışın.

Bende 12 var hocam kapanış sesi az geliyor ama normal gibi geldi bana.

Yüksek ses seviyesinde telefonda video, Reels izlediğiniz zaman o ses kısık gelecektir. Yazılım hatasıdır ve her zamanki gibi Apple böyle küçük şeyleri asla umursamıyor.

Peki bu klavye sesini yükseltme şansımız var mı? Bazen WhatsApp'da konuşurken aniden yükseliyor ses.

Peki bu klavye sesini yükseltme şansımız var mı? Bazen WhatsApp'da konuşurken aniden yükseliyor ses.

Ayarlar-Müzik-EQ-Geç vakit seçeneğini seçip dener misiniz? Klavye sesini artırıyor diye biliyorum.
O klavye sesi yükselmesi de yazılımın hatası iOS13'ten beri oluyor IPhone'larda ve evet klasik Apple 4 senedir çözmedi bu hatayı da.

Ayarlar-müzik-EQ-geç vakit seçeneğini seçip dener misiniz? Klavye sesini artırıyor diye biliyorum.
O klavye sesi yükselmesi de yazılımın hatası iOS13'ten beri oluyor IPhone'larda ve evet klasik Apple 4 senedir çözmedi bu hatayı da.

Sen nasıl bir kralsın ya teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı