iPhone 13 Mini vs iPhone 12

Bütçe
10999
@FeelMyEffect daha uzun gidiyor hocam onu biliyorum benim demek istediğim sadece mAh değeri olarak 12'nin bataryası daha büyük çünkü kasası büyük. Zamanla pil sağlığı düşünce iPhone 12 daha fazla dayanır şarj konusunda.

Chipset farkı aradaki açığı kapatmaz mı? Yanlış mı düşünüyorum acaba?
iPhone 12 veya iPhone 13 mini kullanan arkadaşlarımız varsa deneyimlerini dinlemek isterim. İnternette gerçekten bir karşılaştırması yapılmamış. Çok tuhafıma giden bir durum oldu bu. İkisinin de fiyatı aynı çünkü güncel fiyatta.

Kapatır ama siz küçük ekran sevmiyorsunuz sanırım ondan dedim 13 mini de hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

Şu anda tek mermim var ve en iyi vuruşu gerçekleştirmek istiyorum. O yüzden mini mantıklı geliyor. Ama ekran konusunda hala kalbim 12'den yana. Yalan yok.
Şu anda tek mermim var ve en iyi vuruşu gerçekleştirmek istiyorum. O yüzden mini mantıklı geliyor. Ama ekran konusunda hala kalbim 12'den yana. Yalan yok.

Bir nevi aklınız mı? Kalbiniz mi? İkilisindeyim diyebiliriz :D

Telefon ekranı ne kadar büyük olabilir ki zaten 13 mini yerine 12 cezbediyor sizi? Bana göre ufacık telefon ekranları dizi-film için uygun bile değil. Gözlerim o kadar değersiz değil yani.
Ama belliki konu sahibi önemsiyor o yüzden size tavsiyem kesinlikle bir mağazaya gidip iki telefonada bakmanız. İkisiylede kısa bir video kaydedip sonra izlerseniz dizi-film izlerken nasıl görünecek kıyas yapabilirsiniz.

Koşulsuz iade hakkına “beğenmedim” gibi bir nedenle iade gerçekleşir mi? Pek emin olamadım. Genelde arızalı ürünler için iade açıldığından hiç denk gelmedim. İlginç bir durum :D.
Geçerli tabii ki. Hiçbir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Eğer içiniz rahat edecekse Apple'ı arayıp sorun. :)

Ekran konusunda cok fark olmaz.6.1 inch zaten pek de buyuk degil. Hatta gunumuz cihazlarina bakinca ortalamadan düşük bile kalıyor. Bu yüzden bence iPhone 13 mini tercih edilmeli. 12'den daha iyi olduğu kesin.

Chipset farkı aradaki açığı kapatmaz mı? Yanlış mı düşünüyorum acaba?
iPhone 12 veya iPhone 13 mini kullanan arkadaşlarımız varsa deneyimlerini dinlemek isterim. İnternette gerçekten bir karşılaştırması yapılmamış. Çok tuhafıma giden bir durum oldu bu. İkisinin de fiyatı aynı çünkü güncel fiyatta.

Reis aldın mı telefonu çünkü bende aynı ikilem içerisinde kaldım.

Arkadaşlar selam. iPhone almayı düşünüyorum ancak 13 mini ve iPhone 12 arasında kaldım. Sizce hangi telefonu almalıyım? 13 mini alsam batarya konusunda sorun yaşar mıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

İkisi arasında iPhone 13 mini almanı tavsiye ederim. Batarya konusunda 13 mini 12'ye göre daha iyi ama batarya sağlığı 90'ın altına indiğinde günü çıkarmaz. Bunu bilerek al.

Geri
Yukarı